סיפרה של שפחה מתוך טיזר לעונה 3 (תמונה: HULU)

סיפרה של שפחה מתוך טיזר לעונה 3 (תמונה: HULU)

קפטן מארוול, הנוקמים, סיפורה של שפחה וצעצוע של סיפור – לקט טיזרים מהסופרבול

הסופרבול, משחק הגמר העונתי של ליגת הפוטבול האמריקאית NFL, הוא אחד מאירועי המדיה הגדולים בעולם. הוא מפורסם לא רק בזכות משחק הפוטבול עצמו, אלא בגלל כל מה שקורה סביבו – מופע המחצית הגרנדיוזי, הפרסומות היקרות ביותר בעולם, וגם טריילרים וטיזרים לסדרות וסרטים שיוצאים במיוחד לכבודו. לפניכם ארבע מהטיזרים הבולטים שעלו בסופרבול השנה.

בטיזר לסרט “הנוקמים: סוף המשחק” (The Avengers: Endgame), רואים עולם ריק. אחרי שת’אנוס העלים חצי מהחיים ביקום, הריקנות מורגשת. אבל הנוקמים שנותרו לא מוכנים לוותר ולקבל את זה – הם חייבים למצוא פתרון, חייבים למצוא דרך לתקן את התוצאה של הטירוף של ת’אנוס.

הטיזר שיצא ל”קפטן מארוול” (Catpain Marvel) לא מגלה דברים חדשים, אבל מראה את קארול דנוורס, גיבורת הסרט אותה משחקת ברי לארסון (Brie Larson), מתאמנת. גם כטייסת קרב, וגם כלוחמת קרי. ידוע לנו מטריילרים קודמים שהיא הייתה טייסת קרב אמריקאית לפני שהפכה לגיבורה-לוחמת-חייזרית, ושהיא לא זוכרת את חייה הקודמים. לנו יש את היתרון לצפות ברגעים מהם לפני שהיא נזכרת בהם.

הטיזר של “צעצוע של סיפור 4” (Toy Story 4) מראה את הצעצועים מבלים בלונה-פארק, משום מה, תרחיש שלא יכול להסתיים טוב בשביל אף אחד מהם. באז שנות-אור כבר בבעיה…

העונה השלישית של “סיפורה של שפחה” (The Handmaid’s Tale) כמעט כאן. ממשלת גלעד ממשיכה להתנהג כאילו הכל בסדר, לשדר עסקים כרגיל. למעשה, מצב המדינה מעולם לא היה טוב כמו שהוא עכשיו! אלא שמרד השפחות עולה מדרגה, וזה עשוי להסתיים רע מאוד לשליטים.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות