עיצובו של שעון הספורט Samsung Galaxy Active נחשף דרך תמונה מודלפת

שעון ספורט Galaxy Watch (תמונה: 91mobiles) שעון ספורט Galaxy Watch (תמונה: 91mobiles)

סדרת שעוני הגלקסי של סמסונג עשויה לקבל בקרוב עדכון עם גרסת ספורט חדשה שתענה לשם Galaxy Watch Sport או Galaxy Watch Active. השעון כבר הופיע בהדלפה קודמת תחת השם Pulse בסוף השנה שעברה וכעת חושפת הדלפה חדשה תמונה ראשונה המציגה את עיצובו של שעון הספורט החכם.

התמונה של השעון מציגה מסך בתצורה עגולה, כפי שראינו גם בדגמי ה-Galaxy Watch שהציגה סמסונג לצד מכשיר הדגל Galaxy Note 9 באוגוסט 2018, כשבתצורת הספורט נראה כי סמסונג בחרה ברצועת סיליקון בעלת עיצוב סטנדרטי ובמסגרת העשויה מתכת סביב מסך השעון.

על גבי המסגרת מופיעים שני כפתורים שישמשו לתנועה בין התפריטים וביצוע פעולות ב-Galaxy Watch Sport, כשעל גבי המסך ניתן לראות את ידיות השעה. בשלב זה לא ברור האם סמסונג בחרה בעיצוב שעון ספורטיבי עם מסך OLED שמעליו ידיות שעון פיזיות, כפי שעשתה LG עם שעון ה-Watch W7 שלה, או שמדובר בתצוגה וירטואלית של ידיות השעון בלבד. מתחת לתצוגת ידיות השעון ניתן לראות סימן שעשוי לרמוז לנוכחותה של העוזרת הקולית ביקסבי (Bixby).

שעון ה-Galaxy החדש של סמסונג צפוי להגיע עם מערכת ההפעלה טייזן (Tizen) וזה ככל הנראה ייחשף לצידם של מכשירי סדרת הדגל Galaxy S10 באירוע Unpacked 2019 שתערוך החברה בסן פרנסיסקו ביום רביעי, ה-20 בפברואר.

השוואת מפרטים