כונן SSD מבית WD (תמונה: Western Digital)

כונן SSD מבית WD (תמונה: Western Digital)

דיל: כונני SSD מבית WD וסנדיסק במחירי מבצע

| יום שלישי, 12 בפברואר 2019, 16:05 | גאדג'טי דיל

כונן ה-SSD מדגם WD Blue 3D NAND של ווסטרן דיגיטל בנפח של 500 גיגה-בייט זמין כעת בהנחה דרך אתר אמזון בארה”ב ובמחיר של 57.99 דולר, כאשר במשלוח ישיר עד לישראל יעמוד המחיר הסופי של המוצר על כ-240 שקלים בלבד. אליו מצטרף כונן נוסף של החברה בנפח 480 גיגה-בייט מדגם SSD Plus של סנדיסק במחיר 59.99 דולר וכ-245 שקלים כולל משלוח לישראל.

מגוון רחב של מבצעים וקופונים למוצרים שכולם אוהבים!

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו

כונן ה-SSD הפנימי של ווסטרן דיגיטל מגיע בנפח של 500 גיגה-בייט וחיבור M.2 ומציע מהירות קריאה של עד 560 מגה-בייט בשנייה ומהירות כתיבה של עד 520 מגה-בייט בשנייה.

דיסק קשיח WD Blue 3D NAND 500GB SSD M.2

דיסק קשיח WD Blue 3D NAND 500GB SSD M.2

כונן ה-SSD הפנימי של סנדיסק מגיע בנפח של 480 גיגה-בייט וחיבור “SATA 2.5 במהירות 5400RPM ומציע מהירות קריאה של עד 535 מגה-בייט בשנייה ומהירות כתיבה של עד 445 מגה-בייט בשנייה. הכונן עמיד בפני זעזועים ולרמות טמפרטורה שונות בין 0-70 מעלות.

דיסק קשיח SanDisk SSD PLUS 480GB SSD

דיסק קשיח SanDisk SSD PLUS 480GB SSD

גילוי נאות: אל הקישורים לעמוד המוצר המופיעים בכתבה זו מצורף קוד מזהה ייחודי שלנו בגאדג’טי ואנו נקבל עמלה על כל רכישה בפועל של מוצר. העמלה המוזכרת מעלה לא מייקרת את המחיר הסופי עבורכם.

We take part in the Amazon affiliate program and earn fees by linking to Amazon websites

*אתר גאדג’טי וחברת אתוס מדיה פועלים לאיתור מבצעים ברשת האינטרנט ובחנויות ואינם הגופים המפעילים את המכירות המוצגות מעלה ואין להם כל דבר וסמכות בכל תלונה שתהא על טיבם, איכותם, זמינותם או מחירם של המוצרים. כל המחירים והפרטים אודות המוצרים המופיעים בכתבה נדגמו או נמסרו מהאתרים המצויינים מעלה ונכונים למועד הפרסום בלבד ועבור כל מוצר בודד בנפרד. מוצרים ביבוא אישי בעלות 75 דולר ומעלה דרושים בתשלום מע”מ כחוק. המחירים עבור אתרי מכר שמקורם מחוץ לישראל ואשר מופיעים בשקלים הינם הערכה בלבד ועל-פי שערי המרת המטבע בזמן הפרסום ואינם מתייחסים לעלויות שילוח ו\או לעלויות נוספות בגין רכישה של יותר ממוצר אחד והנגזרות של עלויות נוספות אלו המגיעות מתשלומי מע”מ כחוק ואחרים. אם מצאתם שגיאה, אנא דווחו לנו דרך עמוד יצירת הקשר באתר.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות