הזמנתה של OnePlus (תמונה: allaboutoneplus)

חברת OnePlus תגיע לתערוכת MWC ומבקשת שתדמיינו מחדש את העתיד 

| יום חמישי, 7 בפברואר 2019, 11:44 | סלולר

חברת OnePlus הסינית מתכננת להציג בדלתיים סגורות מוצר או תוכנה שכהגדרה מהווים את העתיד של החברה, אומנם, כאמור, האירוע יתבצע בדלתיים סגורות וכנראה שלא נדע מה נחשף שם. בהזמנה שנשלחה ניתן לראות את לוגו החברה, לוגו התערוכה והכותרת "REIMAGINE" הפרוסה על חלק גדול מהתמונה.

מתחת לכותרת נכתב "Reimagine the future with OnePlus", מה שמעיד על כך שההכרזה תיגע במוצר אחר שעתיד לצאת לאור על ידי החברה בהמשך השנה. התאריך המדויק בו יתקיים האירוע אינו ידוע, אך תערוכת MWC תחל מה-25 בפברואר עד ה-28 בפברואר, כך שייתכן ש-OnePlus תקיים את האירוע שלה כבר מה-24 בפברואר ועד תאריך סיום התערוכה.

על פי השערותינו, החברה עובדת כרגע על כמה פרויקטים בנפרד, אך לא נראה כי אף אחד מהם מצדיק את הדרישה לדמיין מחדש את העתיד עם OnePlus. לדוגמה, הסמארטפון הבא מבית החברה, ה-OnePlus 7, צפוי להגיע עם עיצוב חדש לעומת ה-OnePlus 6T, זאת בנוסף למערכת השבבים החדשה Snapdragon 855.

ייתכן כי שיפורים נוספים במפרטו יופיעו בהמשך, אך כאמור, המכשיר כפי שהוא מצטייר לפי השמועות, אינו מצדיק את הדרישה לדמיין מחדש את העתיד. את ה-OnePlus 6 חשפה החברה במאי 2018, כך שעדיין מעט מוקדם להכרזה על הדור הבא, מה שמוביל אותנו לנושא אחר עבור ההכרזה הנוכחית.

OnePlus עובדת גם על מכשיר התומך ברשת הדור החמישי (5G), אך לא נראה שגם זה עומד להיות הכוכב באירוע המסתורי אותו תערוך החברה. יחד עם זאת, אנו מצפים כי החברה תתמקד בנושא הדור החמישי, שכן זה הוא אחד מהנושאים המרכזיים בתערוכת MWC הקרובה.

ייתכן כי ב-OnePlus יבחרו לשתף פעולה עם אחת מיצרניות רכיבי החומרה המפתחות שבבים עבור רשתות הדור החמישי, כמו קוואלקום, שותפה ארוכת שנים של היצרנית הסינית, ויחד יציגו החברות את החזון לעתיד ה-5G והמכשירים שישתמשו בו, כשמאחורי דלתיים סגורות, עשויה וואן פלוס גם להדגים את יכולות דור המכשירים הבא למבחר מצומצם של מוזמנים.

מקורות
allaboutoneplus
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות