כוס של נטפליקס

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

נטפליקס מוסיפה את תכונת ההורדות החכמות למכשירי iOS של אפל

| יום חמישי, 7 בפברואר 2019, 22:00 | אפליקציות אפל, בידור ופנאי
תגיות: Netflix, נטפליקס

שבעה חודשים אחרי שהשיקה את תכונת ה“הורדות החכמות” (Smart Downloads) שלה באפליקציה למכשירי אנדרואיד, משיקה כעת נטפליקס (Netflix) את התכונה החדשה גם במכשירים מבוססי מערכת ההפעלה iOS של אפל. עם השקת התכונה החדשה יוכלו משתמשי האייפון והאייפד לצפות בפרקים שהורידו למכשירים לצפייה באופליין, ואלו ימחקו מיד לאחר הצפיה כשברקע יורד הפרק הבא בסדרה.

בעזרת תכונת ההורדות החכמות באפליקציית Netflix ב-iOS תוכלו להקדיש פחות זמן לתכנון ההורדות של פרקים למכשירכם לצפיה, כאשר אלו ינוהלו באופן אוטומטי. בהפעלת התכונה החדשה, Netflix תזהה מתי סיימתם לצפות בפרק, אז תמחוק אותו ותחליף אותו בהורדה של הפרק הבא, כך שתוכלו לחסוך בשטח האחסון שתופסים פרקים בהם כבר צפיתם במכשיר הטלפון וכל פרק חדש שיירד למכשיר יחליף את הקודם בו כבר צפיתם. בסיום הורדת הפרק החדש תוצג הודעה, כאשר סטטוס הורדה יהיה זמין לצפיה במהלך הורדת הפרק.

אפשרות ההורדה החכמה מאפשרת שימוש גם עבור הרגלי צפייה והורדה שונים של משתמשים. מ-Netflix נמסרו מספר דוגמאות לכך, למשל: התכונה החדשה זמינה גם למי שהורידו עונה שלמה של סדרה, כך שלאחר צפייה בפרק הראשון של העונה פרק זה יימחק ותחל ההורדה של הפרק הראשון בעונה 2, כל עוד היא זמינה להורדה.

Netflix מאפשרת אופציות נוספות של הורדה ומחיקה, לדוגמה: במידה ומנוי הוריד את פרקים 6 עד 9 בסדרה וצפה בפרק 2 ובפרק 5, לאחר הצפייה הם ימחקו ופרקים 10 ו- 11 יורדו למכשיר. דוגמא נוספת; אם מנוי הוריד את פרקים 3, 7 ו- 13 וצפה בפרק 3, לאחר הצפייה פרק 3 ימחק ופרק 14 יורד למכשיר.

התכונה החדשה ניתנת להפעלה רק על גבי חיבור לרשת אלחוטית (Wi-Fi), ועל כן לא תיקח מחבילת הגלישה שלכם, אך היא דורשת לדאוג לחיבור Wi-Fi פעיל על מנת להשתמש בה לשם הורדת תכנים לטלפון. את התכונה ניתן להפעיל או לבטל דרך הגדרות אפליקציית Netflix, כך שתוכלו לבחור האם לתת ל-Netflix לנהל את ההורדות שלכם באופן אוטומטי או לעשות זאת בעצמכם באופן ידני כפי שהיה עד כה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות