צפו בטריילר השני של החידוש לבית קברות לחיות

בעוד מעט יותר מחודש צפוי לצאת “בית קברות לחיות” (Pet Sematary), סרט אימה המבוסס על רב המכר של סטיבן קינג (Stephen King). זהו העיבוד הקולנועי השני לספר המצליח. העיבוד הקולנועי המקורי מ-1989 היה הצלחה גדולה לא פחות מהספר, והציפיות מהגרסה החדשה גבוהות מאוד.

הטריילר החדש מתמקד בעיקר בבית הקברות עצמו. בית הקברות לחיות מחמד ממוקם מרחק הליכה קצר מבית משפחת קריד, משפחה חדשה באזור. בית הקברות ממוקם עמוק בתוך היער, והוא מקום עליה לרגל לילדים ובני נוער מקומיים, שמחבבים את האווירה המטרידה שלו. זהו מקום לזכור את חיות המחמד המתות שלהם, שהתפתח סביבו פולחן מסוים. למעשה, המקום היה מיוחד עוד לפני.

האדמה בה ממוקם בית הקברות לחיות היא אדמה ששולטים בה כוחות אופל. הילידים שחיו באזור ידעו את זה, ונטשו אותו הרבה לפני שהגיע לשם האדם הלבן. הם השאירו סימני אזהרה, אבל זה לא עזר – אנשים המשיכו לקבור את מתיהם בבית הקברות, והמתים שקבורים שם חוזרים. אבל כשהם חוזרים, הם כבר לא אותם האנשים שהם היו.

מי שקרא את הספר ו/או צפה בסרט המקורי, ודאי זוכר מה קורה בסופו. לא נספר כאן מה מתרחש שם בדיוק, אך חדי האבחנה ודאי שמו לב שכבר בטריילר רואים שהסרט החדש ילך לכיוון מעט שונה עם הסיום שלו. לא רק זה, אלא שאירועי ה”סיום” יתרחשו מוקדם יותר, ככל הנראה, עם השלכות ארוכות טווח בהרבה.

“בית קברות לחיות” צפוי לעלות למסכים בישראל ב-4 באפריל הקרוב.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות