מתוך אירוע ההכרזה על IGTV (תמונה: אינסטגרם)

מתוך אירוע ההכרזה על IGTV (תמונה: אינסטגרם)

אינסטגרם תחל להציג סרטוני IGTV בפיד הראשי שלכם 

אפליקציית IGTV, המתחרה האנכית של אינסטגרם ליוטיוב, תחל להציג סרטונים באפליקציה הראשית של החברה. לאחר מה שנדמה כתקופה שקטה לאפליקציה, ביום חמישי האחרון החלה אינסטגרם להציג למשתמשים קטעים קצרים מסרטונים המוצעים בתוך אפליקציית IGTV, כבר בפיד הראשי שלהם.

הניסיון החדש מגיע לאחר שאינסטגרם ניסתה לגרום למשתמשים להיכנס לאפליקציה באמצעות הצגת סרטונים בקטגוריית ה-Explore, שיתוף הסרטונים ב-Story ואפילו הטמעתם בעמודי אינטרנט. אומנם, נראה כי אף אחת מהדרכים שלעיל הצליחה באופן מספק, מה שמוביל את האפליקציה לשלב הנוכחי של הצגת הסרטונים כבר בפיד הראשי של המשתמשים.

בכיר בחברה אמר לאתר Variety כי:

 עם הצגת קטעים מ-IGTV בפיד הראשי מהאנשים שאתה עוקב אחריהם, אנחנו הופכים את הדרך לצפייה בסרטונים העדכניים לקלה יותר.

באמצעות הטמעת הפיצ’ר החדש באפליקציה, יוצרים יוכלו כעת לבחור האם ברצונם לשתף סרטון באורך דקה מהסרטון אותו העלו ל-IGTV לפיד הראשי של האפליקציה, זאת על מנת שהעוקבים שלהם יקבלו הצצה לסרטון המלא ויוכלו לגשת אליו מהעמוד הראשי.

סרטונים אשר ישותפו מ-IGTV לפיד הראשי של המשתמשים באינסטגרם יקבלו את תגית “IGTV“, ויאפשרו מעבר ישיר לאפליקציה המלאה על מנת לצפות בסרטון באורכו המלא. נכון לרגע זה, אנחנו לא יודעים את נתוני השימוש המלאים של משתמשים ב-IGTV, כך שלא נוכל לומר בוודאות האם המתחרה החדשה ליוטיוב הצליחה במשימתה או נכשלה.

מקורות
Variety
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות