דיווח חדש חושף פרטים רבים אודות אוזניות ה-AirPods 2 ומשטח הטעינה AirPower 

AirPower (תמונה: Apple) AirPower (תמונה: TheVerge)

אוזניות ה-AirPods 2 עתידות להיחשף כבר במחצית הראשונה של 2019 על פי הדיווח האחרון, אך לפי דיווח עדכני המגיע אלינו מבית אתר mysmartprice, מסתמן כי האחרונות יוצגו בין מרץ ליוני. בנוסף לכך, האוזניות יציעו איכות שמע משופרת ויוצגו לצד משטח הטעינה AirPower.

בגזרה העיצובית, הדור השני לאוזניות האלחוטיות מבית אפל יגיע ללא שינוי, כאשר המקור האנונימי של האתר מספר שאפל ביצעה מספר שינויים פנימיים לאוזניות כך שאלו יוכלו לספק באסים חזקים יותר בזמן האזנה. במידה ונסתכל על הדלפות קודמות נגלה כי האוזניות עתידות להגיע עם מספר חיישנים גדול יותר, מה שאמור לאפשר לאפל להציע פיצ’רים נוספים למעקב אחר בריאות כדוגמת קצב הלב ועוד.

על מנת לשפר את האחיזה של האוזניות אפל צפויה לשלב טקסטורה מיוחדת בדור החדש, זאת בדומה לטקסטורה המורגשת על גבי מכשירי הפיקסל החדשים מבית גוגל. על פי הדיווח, הטקסטורה החדשה שתגיע על גבי אוזניות ה-AirPods 2 תוצע גם במכשיר האייפון 11. מתחת למכסה המנוע נמצא סוללה בקיבולת זהה לדור הראשון של האוזניות.

לצד אוזניות ה-AirPods 2, אפל אמורה להחזיר מהמתים את משטח הטעינה האלחוטי AirPower, אותו ראינו בהכרזה של דגמי האייפון בשנת 2017. לאחר הצגתו באירוע ההכרזה, המשטח נעלם מפני השטח לחלוטין, זאת כשאפל מוחקת כל זכר שלו גם מהאתר הרשמי של החברה. על הנייר, משטח הטעינה המדובר מהווה פריצת דרך קטנה מצידה של אפל, כאשר זה עושה שימוש בשתי טכנולוגיות שונות של טעינה אלחוטית – Inductive Charging לשעון ה-Apple Watch וטעינה אלחוטית רגילה למכשירי הסלולר ולכיסוי ה-AirPods.

AirPower (תמונה: Apple)
AirPower (תמונה: Apple)

בדרך כלל, מטען אלחוטי רגיל בתקן Qi מכיל סליל בודד המעביר את האנרגיה מהמטען האלחוטי לסליל שבמכשיר הסלולרי. אומנם, במטען ה-AirPower אפל מתכננת לשלב מספר גבוה של סלילים, כך שלא משנה כיצד תניחו את המכשירים על גבי המשטח, הם ייטענו. בצד המציאותי של הדברים, הרעיון מייצר כמות גבוהה מאוד של חום ואפל לא סיפרה כיצד היא מתכננת לפתור את הבעיות הנגרמות מהחום עצמו או מהימצאות הסלילים אחד על השני.

בחזרה להווה, נראה כי אפל פתרה את הבעיות המוזכרות לעיל, כאשר על פי הדיווח הנוכחי החברה עובדת ברגעים אלו על פרסומות טלוויזיה למטען האלחוטי. יחד עם זאת, הדיווח מגולל כי החברה מתכננת מספר פיצ’רים בלעדיים שיתאפשרו רק בשימוש ב-AirPower, אך את אלו אנחנו נראה רק עם יציאת מערכת ההפעלה IOS 13.

מחירן המדווח של אוזניות ה-AirPods 2 מתגלה כ-200 דולרים, בעוד שאלו יוצעו בצבעים לבן ושחור. יחד עם האוזניות, אפל תציע את משטח ה-AirPower למכירה עבור כ-150 דולרים.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים