חברת ZTE הכריזה על ה-nubia Alpha – שעון/צמיד סלולרי חכם

שעון nubia Alpha (מקור

באמצעות מותג ה-nubia שלה, הציגה חברת ZTE בכנס MCW 2019 המתקיים בימים אלו את ה-nubia Alpha, שעון/צמיד סלולרי חכם המשתמש במסך גמיש על מנת לשבת על שורש כף היד של המשתמש שיגיע בגרסת Bluetooth וגרסת eSIM שתוכל לשמש כטלפון לכל דבר.

בתור מוצר לא שיגרתי קשה לקרוא ל-nubia Alpha שעון חכם או מכשיר סלולרי מאחר והוא שניהם במקביל אך בו בזמן גם לא בדיוק. ה-Alpha מגיע עם מסך OLED גמיש בגודל 4 אינץ’ ביחס צר במיוחד של 36:9 ורזולוציה של 960×192 פיקסלים כשהוא מופעל על ידי ערכת השבבים Snapdragon Wear 2100 של קוואלקום בצירוף 1GB זיכרון ואחסון בנפח 8GB.

את ה-Alpha אפשר יהיה למצוא ב-2 צבעים, שחור וזהב שיגיע בציפוי זהב 18 קרט כבחלק הקדמי אפשר יהיה למצוא מצלמת 5MP קדמית שתשמש לצילום ושיחות וידאו כאשר סוללת ה-500mAh המובנת צפויה לאפשר לו שימוש של עד יומיים לפי החברה.

שעון nubia Alpha בשחור וזהב (מקור nubia)
שעון nubia Alpha בשחור וזהב (מקור nubia)

גרסת ה-Bluetooth של ה-nubia Alpha צפויה להיות מושקת באפריל הקרוב במחיר של 450 אירו בצבע שחור בלבד כאשר גרסת ה-eSIM תגיע במחיר של 550 אירו לגרסה השחורה או 650 אירו לגרסת הזהב שתושק באירופה ברבעון השלישי של 2019.

ה-nubia Alpha החדש הוא קונספט מעניין המשתמש בטכנולוגיית המסכים הגמישים במסך צר וארוך על מנת להלביש את המכשיר הסלולרי על היד ולקחת את המקום של השעון החכם הרגיל. השאלה הגדולה היא האם מדובר על מוצר שיתפוס פופולריות או רק קונספט מעניין וחדש.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים