לרגל השקת ה-Galaxy S10: מבחר כיסויים שיתאימו למכשיר החדש שלכם

Galaxy S10 Plus (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי) Galaxy S10 Plus (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

מכשירי סדרת הדגל החדשה של סמסונג, הגלקסי S10, הושקו השבוע בישראל ובעזרת אתר פוקסר הישראלי מצאנו עבורכם כמה כיסויים למכשירים, אשר מגיעים מבית Otterbox, Incipio וכמובן הכיסויים הרשמים של סמסונג.

הכיסויים המוצגים מטה כולם זמינים לרכישה דרך אמזון עם משלוח לישראל, כאשר המחירים המוצגים עבורם כוללים את עלות השילוח גם כן. את כל הכיסויים תוכלו למצוא באתר פוקסר – לחצו כאן

כיסויי סמסונג רשמיים

כיסוי הארנק של סמסונג זמין לדגמי הגלקסי S10 והגלקסי S10 פלוס בצבעים שחור, ירוק ולבן, בהתאם לצבעי המכשירים של החברה, ומאפשר הצגת התראות ושעון על גבי הכיסוי באמצעות תאורת LED. עם פתיחת הכיסוי ניתן למצוא כיס בו תוכלו להכניס כרטיסים.

מחיר הכיסוי עבור Galaxy S10 Plus ו-Galaxy S10 עומד על כ-72 דולר כולל משלוח, הם כ-260 שקלים.

אפשרות פשוטה יותר לכיסוי הארנק הוא כיסוי ה-Flip של סמסונג, זה מציע הגנה למסך בעיצוב דק יותר בהשוואה לכיסוי הארנק ועדיין מאפשר לכם לצפות בהתראות שונות במכשיר ללא פתיחת הכיסוי. כיסוי ה-Flip מגיע בצבעים שחור ולבן.

מחיר הכיסוי עבור Galaxy S10 Plus ו-Galaxy S10 עומד על כ-67 דולר כולל משלוח, הם כ-242 שקלים.

כיסוי הסיליקון של סמסונג מציע הגנה לגב המכשיר במרקם שאינו מחליק. הכיסוי מגיע בצבעים שחור ולבן וזמין עבור דגמי S10 ו-S10 פלוס במחיר של כ-37 דולרים כולל משלוח לישראל, הם כ-134 שקלים

כיסויי Otterbox

הכיסויים מבית Otterbox מתאפיינים בקשיחות שלהם ומדובר בכיסויים עמידים למדי, אך גם עבים יותר מאלו אותם אנו רגילים לראות בשוק זה. כיסוי ה-Defender של החברה בנוי ממספר שכבות להגנה מוגברת ומוצע במחיר של כ-68 דולר כולל המשלוח לישראל, כאשר תמצאו אותו בצבעים כחול, שחור וסגול.

כיסוי ה-SYMMETRY SERIES מגיע בעיצוב שקוף שנועד לאפשר לכם להמשיך ליהנות מעיצוב הסמארטפון כפי שהתכוונה סמסונג וגם במגוון צבעים נוספים, תוך הגנה עליו במקרה של נפילות והוא מגיע במחיר של כ-57 דולר, בעוד כיסוי ה-COMMUTER SERIES מציע הגנה טובה במבנה מוגן וקל משקל ומוצע במחיר של כ-47 דולר.

כיסויי Incipio

הכיסויים של Incipio מבקשים לשמור על המכשיר שלכם ככל האפשר, אך גם שמים דגש על צד עיצוב דק ודי סולידי ומגיעים במחירים מעט נמוכים יותר הנעים בין כ-37 ועד כ-50 דולרים.

כיסוי Aerolite לגלקסי S10 (תמונה: Incipio)
כיסוי Aerolite לגלקסי S10 (תמונה: Incipio)

את כל הכיסויים תוכלו למצוא באתר פוקסר – לחצו כאן

[dyn key=”foxer”]

השוואת מפרטים