-פרסומת-

אי המטמון ב-Fortnite: חפשו את האוצר החבוי עם מפות האוצר החדשות

מישהו ב-Epic החליט לחבר בין האי של פורטנייט לאי המטמון. כעת, פורטנייט קיבל עדכון נוסף, והפעם ברחבי המפה צצו מפות אוצר. אם תמצאו מפה כזו תוכלו לצאת לציד אחר המטמון החבוי באי – אך אל חשש, לא צריך באמת לנווט לפי המפה. כאשר תמצאו מפה כזו, קרן אור זוהרת תכווין אתכם לעבר האוצר המסתורי, שיכול להכיל שלל ברמה גבוהה מאוד. כאשר תגיעו סוף סוף למיקום האוצר תצטרכו לחפור באדמה כדי להגיע אליו, בעזרת המכוש (Pickaxe) המוכר של המשחק.

עם זאת, קחו בחשבון כי לא קל למצוא מפת אוצר בפורטנייט. המפות עצמן הן פריט נדיר במיוחד ברמה של אגדה (Legendary). יתר על כן, נראה כי רק צוות אחד יכול להשתמש במפה בכל רגע נתון, כך שאם צוות אחר גילה את המפה לא תוכלו למצוא מפה נוספת. אם כל זה לא מספיק אזי בעת חפירת האוצר תהיו עדיין חשופים למתקפה – במיוחד אם האוצר נמצא במיקום מרכזי עם הרבה שחקנים אחרים.

מפות האוצר מצטרפות לתמה הכללית של עונה שמונה בפורטנייט, המוקדשת לפיראטים. העונה הביאה איתה תותחי ספינות בתור כלי נשק חדשים, הציגה הר געש חדש עם נחלי לבה לוהטת, וכמובן פינוקים קוסמטיים חדשים הקשורים לנושא. מתחילת העונה Epic הספיקה כבר להפטר מכלי נשק אחד: טיל-הבקבוק, שלא התקבל באהדה אצל השחקנים.

בו בזמן Epic עובדת על צמצום הפערים מול Apex Legends מבחינת משחקיות. החברה עובדת על אפשרות ה-Respawn במשחק (השבת שחקנים למשחק לאחר שנהרגו). שחקנים גילו “טנדרים” להחאיית חברי הצוות: אלו עדיין לא מהווים חלק פעיל במשחק, אך ברור כי האפשרות נמצאת ממש מעבר לפינה.

מקורות
Epic
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
עוד על הכותב
author-image
רפאל בן-ארי
rafael@gadgety.co.il
בוגר תואר BS.c במדעי המחשב, אוהב לחקור, לבנות ולהבין טכנולוגיה. גיק מחשבים, כותב ומשחק מגיל צעיר. בזמנו הפנוי (הנדיר) נהנה ליצור, לטייל ולקדם יוזמות שונות בתחום הגיימינג בישראל. מפעיל את ערוץ היוטיוב "אולדסקול".
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות