מנמיכים ציפיות: נראה כי Cyberpunk 2077 רחוק יותר משחשבנו

המשחק Cyberpunk 2077 הותיר את חותמו בתערוכת E3 של שנה שעברה, עם סרטון חשיפה מהפנט של המשחק המסתורי מאת CD Projekt. לאחר מכן הגיע גם סרטון משחקיות ארוך שזכה לשבחים והביא את ציפיית השחקנים לרף גבוה אף יותר. שמועות על השקה מאוחר יותר השנה או בתחילת השנה הבאה החלו להתפזר באינטרנט.

כעת, בסרטון חדש של CD Projekt המפרט כמה נקודות נוספות על יצירת המשחק, נשמע גם טון מצנן מעט. בסוף הסרטון החברה מבקשת להזכיר לנו כי המשחק יושק “כאשר הוא מוכן”. לא נרמז דבר על השקה ב-2019 או בתחילת שנה הבאה. כנראה שהחברה רוצה לאזן מעט את ציפיות השחקנים אשר מאווים לקבל את המשחק בהקדם האפשרי.

אם כך, סביר להניח שהמשחק יגיע אלינו בתאריך מאוחר יותר – אולי בסוף השנה הבאה, ואולי אפילו בשנה שלאחר מכן. בינתיים ניתן להנות מהעדכונים שהחברה מוציאה מעת לעת. בסרטון החדש שהוציאה החברה ניתן למצוא התייחסות למעבר לגוף ראשון, וגם עדכון מעניין לפיו המשחק מתרחש בעצם בייקום מקבל של Cyberpunk – דבר המאפשר ל-CD Projekt חופש יצירתי בהתאמת חומר המקור לפורמט של משחק וידאו.

כבר ידוע לנו כי המשחק יופיע גם בתערוכת E3 הקרובה. כנראה שבתערוכה נראה חומרים חדשים מהמשחק, סרטונים, או אולי אפילו דמו שחיק ברחבת התערוכה. למרות שההשקה של המשחק רחוקה משחשבנו, CD Projkect רוצה לשמור על המשחק בתודעת השחקנים, במיוחד לאור מכירות נמוכות מהתחזית של המשחקים Thronebreaker ו-Gwent, אותם הוציאה החברה בשנים האחרונות.

מקורות
CD Projekt
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות