שעוני Watch GT Active ו-Watch GT Elegant יוצגו באירוע ההכרזה של Huawei P30

הדלפת שעון ה-Watch GT Active (מקור gizmochina) הדלפת שעון ה-Watch GT Active (מקור gizmochina)

חברת וואווי צפויה להציג את מכשירי ה-Huawei P30 וה-P30 Pro באירוע השקה שיתקיים בפריז ב-26 במרץ כשמידע חדש חושף שהחברה צפויה להכריז לצידם גם על זוג שעונים חכמים חדשים, ה-Watch GT Active ו-Watch GT Elegant שישתמשו במערכת ההפעלה היעודית של החברה.

השעונים החדשים צפויים להגיע מסדרת ה-Watch GT, בה ניתן למצוא היום את ה-Huawei Watch GT שהוכרז באוקטובר האחרון, כשבדומה אליו השעונים החדשים ישתמשו במערכת Lite OS של החברה ולא ב-WearOS של גוגל.

לפי הדיווח החדש, הדגמים שיוצגו באירוע הקרוב יהיו Watch GT Active, שעון חכם יעודי למשתמשים ספורטיביים ו-Watch GT Elegant, שעון חכם בעיצוב אלגנטי יותר שלא מיועד לפעילויות ספורט. כל דגם צפוי להגיע עם סט התאמות יחודיות לתחום שלו, כשבשלב זה אין פרטים לגבי שינויים אלו בין השעונים.

הדלפת שעון ה-Watch GT Active (מקור gizmochina)
הדלפת שעון ה-Watch GT Active (מקור gizmochina)

צפי המחירים הנוכחי מדבר על עלות של כ-280 דולר לדגם ה-GT Active וכ~257 דולר לדגם ה-GT Elegant, זאת בהשוואה לדגם ה-Watch GT הרגיל הנמכר כיום בכ~224 דולר.

במצב הנוכחי מדובר במקרה של “רב הנסתר על הגלוי” בעוד אנו יודעים כי הגרסאות החדשות קיימות, אך אין מידע אודות התאמות שונות שביצעה החברה בהם, פרט לניחוש המושכל כי מדובר בגרסאות משודרגות ל-Watch GT הרגיל שזמין כיום.

השוואת מפרטים