כרטיס זיכרון Kodak MicroSD 512GB (תמונה: Kodak)

דיל: כרטיסי זיכרון MicroSD U3 של Kodak עד נפח 512GB בהנחה

חברת קודאק (Kodak), יצרנית הציוד המיועד עבור צילום, מפתחת בין היתר גם כרטיסי זיכרון מסוג MicroSD בהם ניתן להשתמש במצלמות דיגיטליות, מצלמות רכב, כהרחבה לזכרון האחסון בטלפונים ועוד. במבצע לזמן וכמות מוגבלים באתר גירבסט תוכלו להשיג את הכרטיסים במחירי מבצע עבור נפחי אחסון של החל מ-64GB ועד 512GB.

כרטיסי הזיכרון של Kodak מגיע בנפחים של 64GB, 128GB, 256GB ו-512GB, כולם נמצאים בהנחה דרך אתר גירבסט, כאשר הם מגיעים תחת Class 10 U3 עם תמיכה של מהירות קריאה עד ל-100 מגה-בייט בשנייה וכתיבה במהירות של עד 80 מגה-בייט בשנייה לשמירה מהירה של קבצי וידאו ברזולוציות גבוהות של עד 4K, תמונות ועוד. הכרטיסים מציגים עמידות גבוהה ומסוגלים לשרוד, על פי הצהרת החברה, נפילה למים, חשיפה לטמפרטורות עבודה גבוהות או נמוכות במיוחד ואף קרני X-Ray.

שימו לב! קיים גם כרטיס 32GB הנמצא במבצע, אך זה מציע נתונים מעט שונים מהכרטיסים האחרים, עם מהירויות קריאה נמוכות יותר (עד 65 מגה-בייט בשנייה).

מחירים וקישורים לרכישה

כרטיסי הזיכרון מוצעים למכירה באתר גירבסט בהנחות לזמן מוגבל ויחד עם משלוח ישיר לישראל:

  • כרטיס בנפח 512GB במחיר 99.99 דולר לפני משלוח (במקום כ-143 דולר) – לחצו כאן.
  • כרטיס בנפח 256GB במחיר 39.99 דולר לפני משלוח (במקום כ-50 דולר) – לחצו כאן.
  • כרטיס בנפח 128GB במחיר 19.99 דולר לפני משלוח (במקום כ-29 דולר) – לחצו כאן.
  • כרטיס בנפח 64GB במחיר 12.99 דולר לפני משלוח (במקום כ-17 דולר) – לחצו כאן.
כרטיס זיכרון Kodak MicroSD 256GB (תמונה: Kodak)

כרטיס זיכרון Kodak MicroSD 256GB (תמונה: Kodak)

גילוי נאות: אל הקישורים לעמוד המוצר המופיעים בכתבה זו מצורף קוד מזהה ייחודי שלנו בגאדג’טי ואנו נקבל עמלה על כל רכישה בפועל של מוצר. העמלה המוזכרת מעלה לא מייקרת את המחיר הסופי עבורכם.

We take part in the Amazon affiliate program and earn fees by linking to Amazon websites

*אתר גאדג’טי וחברת אתוס מדיה פועלים לאיתור מבצעים ברשת האינטרנט ובחנויות ואינם הגופים המפעילים את המכירות המוצגות מעלה ואין להם כל דבר וסמכות בכל תלונה שתהא על טיבם, איכותם, זמינותם או מחירם של המוצרים. כל המחירים והפרטים אודות המוצרים המופיעים בכתבה נדגמו או נמסרו מהאתרים המצויינים מעלה ונכונים למועד הפרסום בלבד ועבור כל מוצר בודד בנפרד. מוצרים ביבוא אישי בעלות 75 דולר ומעלה דרושים בתשלום מע"מ כחוק. המחירים עבור אתרי מכר שמקורם מחוץ לישראל ואשר מופיעים בשקלים הינם הערכה בלבד ועל-פי שערי המרת המטבע בזמן הפרסום ואינם מתייחסים לעלויות שילוח ו\או לעלויות נוספות בגין רכישה של יותר ממוצר אחד והנגזרות של עלויות נוספות אלו המגיעות מתשלומי מע"מ כחוק ואחרים. אם מצאתם שגיאה, אנא דווחו לנו דרך עמוד יצירת הקשר באתר.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות