מחירו וזמינותו של ה-LG G8 ThinQ נחשפים באופן רשמי 

LG G8 ThinQ עם שלוש מצלמות (תמונה: LG) LG G8 ThinQ עם שלוש מצלמות (תמונה: LG)

כשבזמן ההכרזה נאלצנו להסתפק רק במידע אודות גווני הצבעים בהם יוצע המכשיר, כעת LG מפיצה באופן רשמי את מחירו ותאריך זמינותו הרשמי של מכשיר הדגל LG G8 ThinQ בדרום קוריאה. כפי שהיה ידוע לפני כן, את המכשיר תוכלו להשיג בצבעים אדום, אפור, כחול ושחור, וזה מציע את הפיצ’ר החדש לו החברה קוראת Hand-ID המאפשר את פתיחת המכשיר באמצעות היד.

על פי המידע העדכני, מחירו של ה-LG G8 ThinQ יעמוד על כ-795 דולרים בדרום קוריאה, כשההזמנה המוקדמת תיפתח ב-15 במרץ. ההזמנה המוקדמת תימשך לא פחות מ-5 ימים, וזו תיעצר ב-20 במרץ כשמיד אחריה תחל המכירה המיידית מה-22 במרץ. רוכשי המכשיר יוכלו להנות מתיקון מסך בחינם (כנראה חד-פעמי) למשך שנה שלמה יחד עם כיסוי חינמי במתנה.

את ה-LG G8 ThinQ בוחרת החברה לשווק בשלושה דגמים שונים, כשהדגם עליו מדובר בכתבה מגיע עם שלוש מצלמות בחלקו האחורי לעומת זוג מצלמות בדגם השני. מערך הצילום המשולש בגבו של הסמארטפון מציע חיישן ראשי ברזולוציית 12 מגה פיקסל ועם מפתח צמצם של f/1.5, כשהחיישן המשני מצלם בזווית רחבה ברזולוציית 16 מגה פיקסל ודרך מפתח צמצם של f/1.9, והחיישן השלישי הינו חיישן זום (טלפוטו) וזה מצלם ברזולוציה של 12 מגה פיקסל דרך מפתח צמצם f/2.4.

בחלקו הקדמי של המכשיר ניתן למצוא עוד מערך חיישנים משולש המתמקם בתוך המגרעת העליונה, וזה כולל מצלמת סלפי ברזולוציית 8 מגה פיקסל המצלמת דרך מפתח צמצם f/1.7, יחד עם חיישן Time of Flight לסריקת פנים מאובטחת הפועל יחד עם חיישן האינפרה אדום. שאר מפרטו כולל סורק טביעות אצבע בגבו, Snapdragon 855, מסך 6.1 אינץ מסוג OLED וסוללת 3500 מיליאמפר/שעה.

השוואת מפרטים