צפו בטריילר החדש והארוך לאלאדין

דיסני (Disney) שיחררה טריילר חדש ל"אלאדין" (Aladdin), שצפוי להיות חידוש מצולם לסרט הפולחן מ-1992. זה יהיה החידוש השני השנה מתוך שלושה חידושים לסרטי אנימציה של דיסני, אחרי "דמבו" (Dumbo) ולפני "מלך האריות" (The Lion King). שלושתם צפויים לצאת ממש בחודשים הקרובים.

הטריילר החדש מראה עוד סצנה מפורסמת מסרט האנימציה בגרסת לייב-אקשן, הפעם סצנת המרדף מתחילת הסרט, כאשר אלאדין בורח משומרים בשווקי העיר אגרבה. המרדף מזכיר סצנות מרדף דומות שצילם גאי ריצ'י (Guy Richie) בעבר, וכך מדגיש את הסיבה שדווקא הוא, במאי של קומדיות פשע בעיקר, נבחר לביים את האגדה הקסומה.

חשוב מהמרדף הוא הג'יני. לאחר החשיפה הראשונה של וויל סמית' (Will Smith) בתפקיד הג'יני, אנחנו רואים אותו לראשונה בפעולה. כישות קסומה רבת עוצמה, הוא לא מקובע לצורת עננת העשן הכחולה – ואת רוב הסרט, כך נדמה, הוא יבלה דווקא בדמות אנוש – מבלי לגרוע מיכולותיו הקסומות או האיכויות הקומיות שלו.

לאלה מכם שמאוכזבים מכך שתפקידו של יאגו התוכי נחתך מהסרט – הוא אמנם לא מדבר, אך הוא מופיע בכל קטע עם ג'פאר, ובשלב מסוים כנראה גם יהפוך לתוכי ענק שינסה לטרוף את אלאדין. האם זה מפצה? נגלה ב-23 במאי, התאריך בו "אלאדין" יעלה למסכים בישראל.

השוואת מפרטים