צפו בטריילר עצוב אך מלא תקווה לסרט הנוקמים: סוף המשחק

הנוקמים: סוף המשחק (תמונה: Marvel)

דיסני (Disney) שחררה טריילר חדש ל”הנוקמים: סוף המשחק” (Avengers: Endgame), הסרט הבא ביקום הקולנועי של מארוול (Marvel), שיחתום סאגה שנמשכה מעל עשור. למרות הטיזרים והפיצ’רים שראינו עד עכשיו, זה מוגדר על ידי מארוול ודיסני בתור “הטריילר הרשמי”, הטריילר האחד שרוצה להראות לנו מה בדיוק הסרט שמצפה לנו.

בטריילר אנחנו רואים את כל הנוקמים המקוריים: ת’ור, אותו משחק כריס המסוורת’ (Chris Hemsworth), כריס אוונס (Chris Evans) בתפקיד סטיב רוג’רס/קפטן אמריקה, רוברט דאוני ג’וניור (Robert Downey Jr) בתפקיד טוני סטארק/איירון מן, מארק רפאלו (Mark Ruffalo) בתפקיד ברוס באנר/הענק הירוק, סקארלט ג’והנסון (Scarlett Johansson) בתפקיד נטשה רומנוב/האלמנה השחורה, וג’רמי רנר (Jeremy Renner) בתפקיד קלינט ברטון/הוקאיי.

מלבד הצוות המקורי, הרוב המכריע של מגני כדור הארץ נכחדו על ידי ת’אנוס. סקוט לאנג/אנטמן, אותו משחק פול ראד (Paul Rudd), והתוספת הטריה קרול דנברס/קפטן מארוול, אותה משחקת כמובן ברי לארסון (Brie Larson), יככבו בסרט גם בתפקידים משמעותיים ככל הנראה, לצד מספר נוקמים “קטנים” יותר בפוקוס שלהם.

הנוקמים: סוף המשחק (תמונה: Marvel)

העולם לומד להתמודד עם החורבן שהביא ת’אנוס, אך הנוקמים לא מצליחים. למרות כל הסיכויים, הם מסורים למציאת פיתרון לאסון הגדול ביותר שהאנושות והיקום כולו ידעו אי פעם. אנחנו רואים רמזים למסע הרגשי שעברנו איתם, עם פלאשבקים לסרטי המקור של חלק מהנוקמים המקוריים, מה שמזכיר לנו שגם הם היו אנשים בשר ודם, כמונו, ורומז שאולי הגיע הזמן להיפרד מהם לשלום – אין לדעת מי יחזור ממשימה כה חסרת סיכוי, שמטרתה להחזיר חצי מהחיים ביקום כולו.

“הנוקמים: סוף המשחק” עולה למסכים בישראל ב-25 לאפריל הקרוב.

השוואת מפרטים