סוויצ’ר משיקה את Switcher Touch – מפסק דוד חכם בגרסה חדשה בעלת משטח מגע שקוע

מתג חכם לדוד Switcher Touch (מקור Switcher) מתג חכם לדוד Switcher Touch (מקור Switcher)

חברת סוויצ’ר (Switcher) הישראלית מכריזה על דגם חדש למתג הדוד החכם של החברה ה-Switcher Touch בעל עיצוב חדש ומשטח מגע המאפשר שליטה מלאה על הדוד החשמלי בבית ישירות מהמכשיר הסלולרי, עם תמיכה בהפעלה קולית דרך עוזרות הבית החכמות של גוגל ואמזון.

הדגם החדש מגיע אחרי דגמי ה-Switcher המקורי ודגם ה-Switcher V2 הפופולריים, כשהחידוש הגדול הוא העיצוב החדש והשקוע עם משטח מגע עשוי זכוכית לבנה, אשר מחליף את הכפתורים שליוו את הדגמים הקודמים. הסוויצ’ר החדש מתאים להתקנה שקועה בקופסת חשמל מסוג ׳גוויס׳ בעלת 3 מקומות ולא בהתקנה חיצונית כמו בדגמים הקודמים.

העיצוב החדש מאפשר למתג ה-Touch להשתלב בצורה טובה יותר בעיצוב הבית, כשהוא משפר את החומרה והתוכנה לעומת דגם ה-V2.

המתג מגיע עם אפליקציית שליטה מהסלולר בעברית ובאנגלית לאנדרואיד ו-iOS ותומך בריבוי משתמשים עם אפשרות להפעלה ידנית או עם טיימר, כאשר ניתן לנהל לו”ז הפעלה וכיבוי שבועי או יומי עם מדידת צריכת החשמל של הדוד והצגת מחיר השימוש בדוד החשמלי.

מתג ה-Switcher Touch החדש יהיה זמין באתר חברה והמשווקים המורשים במחיר של 329 ש״ח.

ההבדל הגדול בין דגם ה-V2 ל-Touch נובע בעיקר מסוג ההתקנה השונה והעיצוב שנובע ממנו, אך עם זאת הוא דורש קופסת חשמל תואמת להתקנה מהירה או את הצורך בחציבה בקיר לשם התקנה קופסה כזו, בניגוד לדגם הקודם שהורכב “חיצונית” על הקיר.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים