סמסונג תקיים אירוע הכרזה לסדרת ה-Galaxy A ב-10 באפריל

A Galaxy Event (תמונה: Twitter/Samsung) A Galaxy Event (תמונה: Twitter/Samsung)

לאחר שליווינו את דגמי ה-Galaxy A90 וה-Galaxy A40 לצד ה-Galaxy A20 דרך גלי השמועות, נראה כי אנחנו מתקרבים למועד ההכרזה הרשמי של השלישייה אשר יתפוס מקום ב-10 באפריל. את ההודעה על קיום האירוע מפרסמת סמסונג דרך חשבון הטוויטר הראשי שבבעלותה, שם היא מציגה לנו טיזר קצרצר בן 6 שניות בלבד.

בטיזר המדובר ניתן לראות סקייטר המחליק בין צללים של שלושה מכשירים בגדלים שונים, כשמתחתיו נמצא הכיתוב “A Galaxy Event“. האות A אינה משחקת רק את התפקיד המילולי כאן, וזו הוכנסה למשפט במטרה להדגיש שבמסגרת אירוע סמסונג תחשוף מספר מכשירים חדשים לסדרת ה-A, בה היא משקיעה את מיטב רעיונותיה לאחרונה.

השמועות אודות ה-Galaxy A40 החלו לצוץ באופן המביא אלינו מידע חדש כבר בחודש ינואר האחרון, אז נחשף חלק ממפרטו של המכשיר אשר הציג לנו את מערכת השבבים, זיכרון העבודה ומערכת ההפעלה. על פי מבחן הביצועים שהוצג, גילינו כי מתחת למכסה המנוע של ה-A40 תפעם מערכת השבבים Exynos 7885, כשלצידה ירוצו 4 גיגה-בייט של זיכרון עבודה ועל אלו תנצח מערכת ההפעלה אנדרואיד 9 פאי.

על דגם ה-Galaxy A20 אנחנו לא יודעים יותר מידי, אך על דגם ה-Galaxy A90 שמענו כבר בחודש פברואר, כשזה הוכתר כמכשיר הראשון של סמסונג ללא מגרעת ועם מצלמת סלפי נשלפת על ידי המדליף הפופולרי Ice Universe. בנוסף לכך, ה-Galaxy A90 עשוי להגיע עם מערכת שבבים המיועדת למכשירי דגל, כך שביצועיו לא יירדו מאלה של שאר מכשירי הדגל בשוק.

את האירוע תקיים סמסונג בשלושה מיקומים שונים (בנגקוק, סאו-פאולו ומילאנו) ב-10 באפריל.

השוואת מפרטים