קונסולת Nintendo Switch (תמונה: Nintendo)

קונסולת Nintendo Switch (תמונה: Nintendo)

הודלף: שני דגמים חדשים של ה-Switch יכולים להגיע כבר בקיץ

| יום רביעי, 27 במרץ 2019, 14:02 | משחקים, קונסולות

הוול סטריט ג'ורנל חשף דיווח לפיו נינטנדו מתכננת להשיק שתי גרסאות חדשות של קונסולת ה-Switch כבר בקיץ הקרוב. שני הדגמים החדשים יהיו זולים יותר מה-Switch הנוכחית, כאשר דגם אחד יגיע עם אפשרויות מתקדמות לשחקנים יותר "רציניים", והשני כנראה יכוון לשחקנים מזדמנים יותר. לאחר מכן, מקורות נוספים אישרו את הידיעה לאתרים עצמאיים כמו EuroGamer.

נינטנדו קיבלה השראה משני הקהלים שהתפתחו סביב ה-3DS, המכשיר המצליח של החברה, שהתפצל ל-2DS ול-New 3DS XL. על כן, החברה רוצה לפצל את ה-Switch לקהלים רציניים יותר לעומת שחקנים מזדמנים יותר (קז'ואל). חלק ניכר משחקנים אלו הם השחקנים הצעירים ביותר של נינטנדו, אשר קיבלו (במתנה, בדרך כלל) את מכשיר ה-3DS הזול, לעומת ה-Switch.

על כן, הדגם הזול של ה-Switch שעדיין לא הוכרז, יהיה מיועד לשחקנים מזדמנים, שעדיין משתמשים ב-3DS – נינטנדו רוצה להעבירם ל-Switch בצורה זו או אחרת. דגם זה, כך דווח, יהיה עמיד וחזק יותר פיזית על מנת שיתאים יותר למשחק לילדים קטנים. ההנחה במחיר תגיע מהסרת כמה אפשרויות, כמו רטט מתקדם שניתן למצוא ב-Switch הנוכחית, או האפשרות לעגון את המכשיר בתחנת העגינה בבית. ייתכן והמכשיר יהיה נייד בלבד.

לגבי המכשיר המתקדם יותר, שעדיין לא הוכרז, לפי הדיווח דגם זה יהיה קרוב יותר ל-Switch הנוכחית. סביר להניח כי הדגם לא יקבל עדכון חומרה משמעותי אלא מתיחת פנים, כפי שביצעה נינטנדו ל-3DS עם הדגם המעודכן New 3DS בזמנו. נכון לעת זו אין שום רמז לכך שהדגם המתקדם יותר יאבד את החיבור לטלוויזיה, או את אפשרות העגינה.

תוכניות אלו אולי נשמעות מפתיעות, אולם נינטנדו דוגלת באותה גישה שנקטה בה עם ה-3DS – אלא שהפעם הדגמים החדשים יוצעו במקביל, במקום בזה אחר זה. לנינטנדו צפויה שנה של משחקי צד א' גדולים, כמו פוקימון, זלדה ו-Luigi's Mansion, וסביר להניח כי החברה רוצה לפנות לקהל הגדול ביותר במהירות האפשרית. נכון לעת זו, נינטנדו סירבה להגיב על הדיווח.

מקורות
EuroGamer
WSJ
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות