אבישי פריז, מנכ"ל Ronlight Health (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

אבישי פריז, מנכ"ל Ronlight Health (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

חברת Ronlight Health משיקה פעילות בריאות בישראל עם מגוון מותגים

לאחרונה הקימה רונלייט, המוכרת בעיקר מפעילותה בתחום יבוא מוצרים מבית LG, גרמין, וואווי ו-SkullCandy, חטיבת בריאות חדשה תחת חברת Ronlight Health. אמש (ד', 3.4) ערכה החברה החדשה מפגש עיתונאים בו הציגה את פעילויותיה בתחום הבריאות לצד המוצרים הנלווים מתחומים שונים.

פעילות הבריאות החדשה של החברה מתמקדת בשתי חזיתות, הראשונה בהן מגיעה מהצד הארגוני, שם עובדת החברה עם ארגוני בריאות, בתי חולים ואף חברות סטארטאפ על מנת להנגיש כלים שונים שיעזרו להנגיש קהלים שונים לאורח חיים בריא יותר.

אבישי פריז, מנכ"ל Ronlight Health, ציין במהלך המפגש את עבודתה של החברה עם בתי חולים לצורך מעקב אחר הסובלים מבעיות לב, לדוגמה, גם בסביבה הביתית שלהם, בעזרת שעוני הספורט החכמים של חברת Garmin, כאשר לצד זאת עובדת החברה מול מעל מ-60 חברות סטארט-אפ בתחומי הבריאות על מנת שיוכלו לעשות שימוש בשירותים הקיימים שמציעה גרמין לפיתוחים צד שלישי בתחומי בריאות שונים.

אחת ההדגמות שהוצגו במפגש הייתה של "רוני", נציגת שירות וירטואלית שנבנתה בשיתוף סטארט-אפ ישראלי בשם Over AI ומאפשרת מענה אוטומטי בעברית בכל שעות היממה ואף מסוגלת ללמוד מהשיחות שביצעה באמצעות מנוע בינה מלאכותית על מנת לשפר את המענה משיחה לשיחה. על פי פריז, "רוני" נבחנת מזה זמן מה וכבר הספיקה לענות ליותר מ-10,000 שיחות עד כה, עם זמן המתנה של 0 שניות לשיחה, אך מסוגלת לבצע מענה לעד 1,000 שיחות בדקה ולחסוך בכך את הצורך בהמתנה למענה אנושי ככל שתלמד לספק מענה לשאלות נפוצות.

שעון Garmin MARQ (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

שעון Garmin MARQ (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

פרט למוצריה של Garmin, מאגדת החברה תחתיה מוצרים נוספים של חברות שונות הקשורים לתחומי הבריאות, בהם מותג Kuvings הקוריאני, המייצר מסחטות מיץ לפירות וירקות קשים, מותג Yunmai, אשר מציע משקלים חכמים המאפשרים מעקב אחר BMI, מסת שריר ושומן, גיל פיזיולוגי ומדדים נוספים מעבר למשקל הרגיל ומותג WalkingPad, המציע הליכון נייד מתקפל שנועד להליכה בלבד (לא לריצה), אשר מגיע במימדים קטנים ואף ניתן לקיפול לשם אחסון נוח.

לצד אלה מצטרפת גם חברת SkullCandy, יצרנית האוזניות, וכמובן גרמין, שחשפה לאחרונה את שעוני ה-MARQ החכמים שיגיעו בקרוב לישראל.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות