עכבר Logitech G305

עכבר Logitech G305

פוקסר דיל: עכברי גיימינג של Logitech, SteelSeries ו-Razer במחירים נמוכים

בתחום הגיימינג ישנה תחרות על כל פן בו ניתן לקבל יתרון על פני השחקנים המתחרים והעכברים בהם משתמשים הגיימרים זוכים ליחס דומה מצד היצרניות, שמשלבות טכנולוגיות מתקדמות שיאפשרו ביצועים עדיפים על פני עכברים אחרים בשוק.

מגוון רחב של מבצעים וקופונים למוצרים שכולם אוהבים!

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו

עכברים מבוססי חוט היו תמיד העדיפות הראשונה של הגיימרים, אך עם השנים התפתחו טכנולוגיות העכברים האלחוטיים וצמצמו את היתרון הגדול לו זכו. במסגרת שיתוף הפעולה של גאדג’טי עם אתר פוקסר הישראלי, אנו מביאים לכם הפעם מספר עכברים מבית לוג’יטק, רייזר ו-SteelSeries, אלחוטיים וחוטיים במחירים נמוכים מהרגיל, אך נזהיר מראש כי המלאי למבצעים השונים עשוי להסתיים במהירות ואינו מובטח לזמן ממושך.

העכבר האלחוטי מדגם G305 של Logitech נחשף לפני כשנה כעכבר אלחוטי מהיר, מדויק, קל משקל והגיע במחיר נמוך בהשוואה לעכברי גיימינג אלחוטיים אחרים בשוק כשהושק במחיר של 60 דולרים. העכבר מציע תמיכה בטכנולוגיית ה-LIGHTSPEED האלחוטית של החברה עם זמני תגובה של 1ms, כש-Logitech ציידה אותו בחיישן ה-HERO המתקדם עם דיוק של 400IPS ורגישות של עד 12000DPI וב-6 כפתורים הניתנים לתכנות, כאשר זמן הסוללה שלו מגיע עד 250 שעות במצב דיוק גבוה של 1ms ועד 9 חודשים במצב חסכוני שמוריד את זמן התגובה ל-8ms.

  • עכבר הגיימינג Logitech G305 מגיע במחיר של כ-142 שקלים בלבד (מול כ-300 שקלים בישראל) – לחצו כאן למעבר ללפרטים נוספים ולרכישה.

עכבר הגיימינג האלחוטי Razer Mamba מציע דיוק גבוה של 16000DPI וזמן פעולה של עד 50 שעות במחזור טעינה בודד, כשהוא תומך באפשרות הגדרה של 7 כפתורים הניתנים לתכנות ומציע הגדרות של צבעי RGB (עד 16.8 מיליון צבעים) דרך Razer Chroma.

  • עכבר הגיימינג Razer Mamba מגיע במחיר של כ-262 שקלים בלבד (מול כ-400 שקלים בישראל) – לחצו כאן למעבר ללפרטים נוספים ולרכישה.
עכבר גיימינג אלחוטי Razer Mamba

עכבר גיימינג אלחוטי Razer Mamba

עכבר הגיימינג של SteelSeries מדגם Rival 310 אינו עכבר אלחוטי, אך מציע דיוק גבוה של 12000DPI ואפשרות שליטה על 6 כפתורים הניתנים לתכנות על גביו.

  • עכבר הגיימינג SteelSeries מגיע במחיר של כ-211 שקלים בלבד (מול כ-260 שקלים בישראל) – לחצו כאן למעבר ללפרטים נוספים ולרכישה.
עכבר גיימינג SteelSeries Rival 310

עכבר גיימינג SteelSeries Rival 310

אתר פוקסר הוקם בשנת 2018 על ידי צוות העוסק בתחום המסחר האינטרנטי מאז שנת 2012. צוות האתר מורכב מהמנוסים ביותר בתחום איתור המבצעים באינטרנט, דבר אשר אולי נשמע פשוט אך אין זה כך, שכן המבצעים הטובים ביותר הם אלו אשר לא יודעים עליהם. ככל שמבצע יהיה פופולרי יותר ויחשף ליותר גולשים ברחבי האינטרנטכך גדל הסיכוי שיגמר מהר יותר ואין דבר מעצבן יותר מאשר לראות בדיוק את מה שרצית, אבל מאוחר מדימטרת האתר foxer.co.il  היא לעודד צרכנות נבונה אשר אינה מוטה כלפי מותג כזה או אחר.

ה

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות