המשחק Zelda: Breath of the Wild מקבל גרסת מציאות מדומה

המשחק הפופולארי של נינטנדו, Legend of Zelda: Breath of the Wild, יהיה זמין בקרוב למשחק במציאות מדומה. הדבר יתאפשר הודות לערכת VR חדשה אותה תשיק החברה, שתהיה חלק ממשפחת ה-"Labo" – מוצרי קרטון להרכבה עצמית המאפשרים לשחק עם ה-Switch בדרכים יצירתיות. החברה תשיק ערכת מציאות מדומה בשם Labo VR Kit ב-12 באפריל.

גרסת המציאות המדומה של Breath of the Wild תושק ב-26 באפריל, בתור עדכון חינמי למשחק המוסיף לתפריט את האפשרות לעבור למציאות מדומה בכל רגע שיתאים לכם. המשחק כולו יתמוך במציאות מדומה, מתחילתו ועד סופו. גם המשחק Super Mario Odyssey יקבל מצב מציאות מדומה, אם כי מצומצם יותר – רק שלושה עולמות מהמשחק יזכו לטעימה של מציאות מדומה עם ה-Labo VR Kit, וגם אלו יהיו אתגרים מסוימים ולא השלב במלואו.

על מנת לשחק במציאות מדומה יהיה עליכם לרכוש את הערכה, לבנות את משקפי המציאות המדומה, ולהצמידם למסך הקטן של ה-Switch. נראה כי יהיה על השחקנים להחזיק את המכשיר עם השלטים תוך כדי משחק. על נינטנדו למצוא פתרון לשימוש נוח בערכה, במיוחד לזמן משחק ארוך.

האפשרות לחקור את העולם הנרחב והקסום של Breath of the Wild במציאות מדומה מסקרנת. מאידך, קשה לתאר כיצד נינטנדו תצליח להוציא את כוח העיבוד הדרוש לחוויה איכותית במציאות מדומה מקונסולת ה-Switch. רזולוציית המכשיר (720p) נמוכה בהרבה מהמסכים במשקפי מציאות מדומה כמו ה-Rift וה-Vive. קצב רענון התמונה במשחק (30 תמונות בשניה) גם הוא אינו מספיק לחווית VR איכותית. יהיה מעניין לראות כיצד נינטנו תתמודד עם המגבלות הללו לקראת סוף החודש.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות