אוזניות Beoplay E8 2.0 האלחוטיות ונטולות החוטים של B&O מגיעות לישראל

אוזניות Beoplay E8 2.0 ומשטח טעינה (מקור B&O) אוזניות Beoplay E8 2.0 ומשטח טעינה (מקור B&O)

חברת ביקונקט טכנולוגיות, יבואנית מוצרי אלקטרוניקה ואביזרים, משיקה בישראל את ה-Beoplay E8 2.0, הדור השני של אוזניות ה-TWS האלחוטיות מבית Bang & Olufsen בגרסה החדשה המוסיפה תמיכה בטעינה אלחוטית לאוזניות.

אוזניות ה-Beoplay E8 2.0 הן הדור השני של אוזניות ה-E8 של Bang & Olufsen שהוכרז בינואר השנה כשהן מגיעות עם מארז טעינה ואחסון משופר לעומת דגם ה-E8 המקורי עם תמיכה בטעינה אלחוטית וחיבור מסוג USB-C ועיצוב הזהה לזה של דגם ה-E8.

ההבדל העיקרי בקופסת האחסון בין הגרסה הישנה לחדשה מתבטא בקיבולת סוללה פנימית גדולה יותר המאפשרת 3 טעינות מלאות של האוזניות, מה שמביא את זמן השימוש הכללי ל-16 שעות, זאת לעומת 12 השעות בגרסה המקורית. בנוסף, החברה שיפרה את העיצוב הפנימי של הקופסה והוסיפה נורות LED המציגות את מצב הסוללה הפנימית.

צבעי אוזניות ה-E8 2.0 (מקור B&O)
צבעי אוזניות ה-E8 2.0 (מקור B&O)

בתור מוצר פרימיום, האוזניות משתמשות במגוון רחב של חומרים שלא רואים בדרך כלל בתחום כשאפשר למצוא ברשימה: עור, אלומיניום, פלדת אל-חלד וטקסטיל קלוע, חומרים שנועדו לשדר את רמת האיכות הגבוהה ולשמור על עמידות לאורך זמן רב.

בעוד ניתן להטעין את האוזניות באמצעות כל משטח טעינה בתקן QI, החברה צפויה להשיק בארץ גם את משטח הטעינה הרשמי של B&O בעל עיצוב תואם לאוזניות החדשות בחודש הבא במחיר שאינו ידוע בשלב זה, כאשר מחיר משטח הטעינה בחו”ל עומד על 125 אירו.

אוזניות ה-Beoplay E8 2.0 זמינות למכירה במחיר של 1599 ש”ח.

משטח טעינה Beoplay Charging Pad (מקור B&O)
משטח טעינה Beoplay Charging Pad (מקור B&O)

הדור השני של אוזניות ה-E8 החדשות של B&O מביא איתו את החידוש האופנתי היום באוזניות ה-TWS השונות, כיסוי אחסון וטעינה בעל תמיכה בטעינה אלחוטית QI בדומה לאוזניות ה-AirPods 2 של אפל ו-Galaxy Buds של סמסונג, כשהן עולות 300 ש”ח יותר מה-E8 הרגילות המגיעות ללא המארז החדש.

השוואת מפרטים