חברת Tencent הסינית פותחת חנות משחקים בשם WeGame X

| יום שלישי, 9 באפריל 2019, 11:01 | משחקים

חברת הענק Tencent מסין פותחת את חנות המשחקים שלה למשתמשים מכל המדינות, ולא רק למשתמשים בסין כפי שהיה עד כה. החנות של החברה פעילה כבר בסין עם למעלה מ-200 מליון משתמשים תחת השם WeGame. כעת, לכבוד ההשקה הגלובלית, Tencent מציעה גישה לחנות תחת השם WeGame X.

כמו כל חנות אחרת, גם החנות של Tencent מציעה תוכנה להורדה שבה ניתן לנהל את המשחקים, לדפדף בין הכותרים, לכתוב ביקורות וכן הלאה. לפחות בינתיים התוכנה מציעה שימושיות בסיסית כמו שמירות ענן, תגיות חיפוש, ביקורות שחקנים ומצב Offline לחלק מהמשחקים.

נכון לעת זו החנות החדשה של Tencent אינה מאוד גדולה מחוץ לסין. החנות מציעה מבחר דל למדי של 17 משחקים בלבד – מרביתם משחקי אינדי כמו Chinese Parents ו-My Time At Portia. עמוד החנות נראה יותר כמו עמוד מכירת מוצר מאשר חנות, עם הדגשת יתרונות כמו “מותגים מפורסמים” – ביניהם אפשר למצוא מפתחים כמו Hello Games ו-Deep Silver. לא כל המשחקים תורגמו לאנגלית, למרות שהחנות נפתחה לקהל הבינלאומי.

לחברה הגדולה יש נסיון רב בהפצה, והיא גם בעלת אחזקות רבות בתעשיית המשחקים. בין היתר Tencent מחזיקה בנתחים שונים מחברות כמו Activision-Blizzard ו-Ubisoft. החברה מחזיקה ב-40% ממניות Epic Games. הסטודיו Riot Games נמצא כולו בבעלות Tencent. סביר להניח שעם תהליך ההתרחבות של החברה כלפי המערב, נשמע יותר ויותר על Tencent.

ניתן להוריד את התוכנה באתר הרשמי (שימו לב שניתן לבחור באנגלית בצד ימין למעלה) ולהתחיל להוריד משחקים.

מקורות
PC Gamer
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות