“לתקשורת עתידית וטובה יותר” – Skype רוכשת את GroupMe

חברת Skype מקדמת את עצמה עוד צעד בעולם ההתקשרויות הוירטואליות, ומודיעה היום על רכישת GroupMe – אפליקציה סלולארית לתקשורת בין קבוצות חברים. האפליקציה מותאמת למכשירי iOS, Android, BlackBerry ו-Windows Phone 7 ושירותיה הם: הודעות צ’אט קבוצתיות, שיחות ועידה, שיתוף מיקום ותמונות.

בבלוג של GroupMe נכתב: “במהלך החודשים האחרונים ניהלנו משא ומתן עם חברת סקייפ על עתיד משותף. ברגע שלמדנו להכיר את ליבת האנשים שעומדת בראש חברת סקייפ, הבנו שהחזון של שתי החברות זהה: התמקדות בשינוי האופן בו העולם מתקשר וקידום יכולת ההתקשרות בין אנשים שבאמת מכירים אחד את השני. עם חזון משותף זה, החלטנו לאחד כוחות וליצור יחד עתיד משותף וטוב יותר”.

כחלק מהפעילות הבולטת של Skype השנה, הוכנס פיצ’ר הוידיאו צ’ט לפייסבוק והשיקה החברה אפליקציה לאייפד ולאנדרואיד. בנוסף, כנראה, שעוד נראה השנה את סקייפ משולבת באופן אינטגראלי במערכת ההפעלה Windows Phone 7, לאחר שזאתי נרכשה על ידי מיקרוסופט במאי האחרון. דווקא בגלל שלחברות יש נגיעה בנושאים חופפים, אנו סבורים כי רכישה זאת היא כלי אסטרטגי בשוק התקשורת הוירטואלית. החברות, סקייפ את GroupMe, יגדילו את נפחיהם כאשר שאיפתו המוצהרת של מנכ”ל סקייפ להגיע למיליארד משתמשים ולו רק על ידי הוספת האייקון הכחול כחלק מסרגל הכלים בתוכנת ה-GroupMe, לצד דחיפה של השירות במובייל.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים