דיסני חושפת טיזר חדש למלחמת הכוכבים: עלייתו של סקייווקר

במהלך אירוע "חגיגות מלחמת הכוכבים" (Star Wars Celebration), בפאנל מיוחד, הוצג הטיזר הראשון של הפרק התשיעי בסאגה המרכזית של "מלחמת הכוכבים". הטיזר הוצג בפאנל מיוחד, וחשף כמה וכמה פרטים על הסרט, כולל את שמו: "מלחמת הכוכבים: עלייתו של סקייווקר" (Star Wars: The Rise of Skywalker).

בטריילר אנחנו רואים את ריי, גיבורת הטרילוגיה המגולמת על ידי דייזי רידלי (Daisy Ridley), מתעמתת פנים אל פנים מול מטוס קרב, מצוידת בחרבה בלבד וביכולות הג'דיי שלה. ברקע שומעים את קולו של מארק האמיל (Mark Hamill) בתפקיד לוק סקייווקר, שיחזור לסרט ככל הנראה כרוח.

הוא מזכיר לה, ולנו, שאף אחד לא באמת מת אף פעם. התזכורת האופטימית נעשית על רקע הריסות כוכב המוות, אותן ריי וחבריה מוצאים, ומסתיימת בצחקוק המצמרר של פלפטין – אותו קיסר פלפטין שהיה לנבל המרכזי בשתי הטרילוגיות הקודמות.

איאן מקדיארמיד (Ian McDiarmid), ששיחק את פלפטין בכל הפריקוולים וב"שובו של הג'דיי", הסרט שסגר את הטרילוגיה המקורית, הופיע בסוף הפאנל, אחרי הטיזר, מה שמאשר סופית שבצורה כזו או אחרת פלפטין הולך להיות חלק מהסרט שחותם את סאגת הסקייווקרים סופית.

"מלחמת הכוכבים: עליית סקייווקר" מבוים על ידי ג'יי ג'יי אברהמס (J.J. Abrams), שביים גם את "הכוח מתעורר". הוא צפוי להגיע למסכים בארצות הברית ב-20 בדצמבר, לקראת חג המולד.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות