איפה ומתי תוכלו לראות את עונה 8 של משחקי הכס

משחקי הכס, עונה 8 משחקי הכס, עונה 8 (קרדיט תמונה: HBO/Helen Sloan, באדיבות yes)

עונת הסיום של משחקי הכס (Game of Thrones) תיפתח הלילה (בין ראשון לשני) ברשת HBO בארה”ב ובישראל, כמו בשאר העולם, מדובר באירוע גדול מימדים שמגיע עם לא מעט התלהבות מצד הצופים ואף יוצרי הסדרה והשחקנים בה. עונה 8 של משחקי הכס תשודר בשידור חי במקביל לשידורה בארה”ב במגוון הפלטפורמות הזמינות בישראל ולפני שזה יקרה, רצינו לעשות לכם קצת סדר.

לאחר שכבר ראינו מספר טיזרים וטריילרים לעונה השמינית והאחרונה של הסדרה, אנו יודעים כי בעונה זו נגיע סוף סוף לקליימקס לו חיכינו במשך 8 עונות, ובו נצפה במהלכים האחרונים שיובילו לקרב הגדול בין מחנות בני האדם ובין מחנה האל-מתים בהובלתו של מלך הלילה.

כל הדמויות שאנו מכירים ואוהבים, לכל הפחות אלו שעוד נותרו בחיים, יחזרו לעונת הסיום של הסדרה, וביניהן, לא בסדר מסוים, מייזי וויליאמס (Maisie Williams), בתפקיד אריה סטארק, קיט הרינגטון (Kit Harington), בתפקיד ג’ון סנואו, אמיליה קלארק (Emilia Clark) בתפקיד דנריס טרגריאן, מלכת הדרקונים, לנה הידי (Lena Headey) בתפקיד סרסיי לאניסטר, סופי טרנר (Sophie Turner) בתפקיד סאנסה סטארק, פיטר דינקלדג’ (Peter Dinklage) בתפקיד טיריון לאניסטר ורבים אחרים.

איפה לראות את עונה 8 של משחקי הכס?

פרט לשידור במדיות השונות הזמינות בארץ לצד השידור בארה”ב ובשידור בשעה סבירה יותר ביום שאחרי, במידה ואתם תושבי העיר תל-אביב תוכלו לצפות בפרק הפתיחה של עונת הסיום של משחקי הכס גם בהקרנה מיוחדת הנערכת כחלק משיתוף פעולה בין עיריית תל אביב ו-yes. במסגרת זו ישודר הפרק הראשון בהקרנה פומבית מחר (ב’, 15.4) בשעה 20:00 בגן הפסגה ביפו. אירוע ההקרנה יתקיים על גבי מסך ענק ביפו העתיקה לעד 1500 מתושבי תל אביב יפו אשר ברשותם כרטיס התושב “דיגיתל”.

להלן השעות והערוצים בהם תוכלו לצפות בפרקי עונה 8 של משחקי הכס מהספה שלכם בסלון:

 שידור במקביל לארה"בשידור נוסף
HOT HBO
HOT VOD
Next TV
ימי שני ב-4:00 בבוקרימי שני ב-22:00
yes EDGE
yes VOD
STING TV
ימי שני ב-4:00 בבוקרימי שני ב-22:00
סלקום TVימי שני החל מ-4:00 בבוקרזמין בכל עת החל מהשידור הראשוני

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים