-פרסומת-
OnePlus 7 (הדמיה: אופק ביטון, גאדג'טי)

OnePlus 7 (הדמיה: אופק ביטון, גאדג'טי)

הדלפה: OnePlus 7 ייחשף ב-14 במאי

המדליף הצעיר Ishan Agarwal ממשיך לגלות לנו פרטים אודות ספינת הדגל הבאה מבית OnePlus, ולאחר שחשף בפנינו כי המכשיר יגיע בשלוש גרסאות שונות, כעת הוא מספר לנו על תאריך חשיפתו הרשמי של המכשיר. את ה-OnePlus 7 ראינו כבר קודם לכן דרך מספר תמונות שגילו לנו כיצד עיצובו ייראה, אך עד כה לא ידענו עד כמה קרוב תאריך ההכרזה.

דרך ציוץ ששחרר דרך חשבון הטוויטר שבבעלותו, אנחנו מגלים כעת כי את סדרת ה-OnePlus 7 אשר תכלול את ה-OnePlus 7, OnePlus 7 Pro ו-OnePlus 7 Pro 5G תחשוף החברה ב-14 במאי. וואן פלוס עוד לא הגיבה לדברים בשום אמצעי רשמי כמו חשבון הטוויטר שלה, כך שכעת דבריו של המדליף נותרים כשמועה בלבד.

את ה-OnePlus 6 הציגה החברה במאי 2018, כך שישנו סיכוי רב כי המידע המובא אלינו כעת יתברר כנכון. וואן פלוס נוהגת להכריז על מכשירי הדגל שלה בכל חצי שנה, כשהוואן פלוס 6 הוצג לראשונה במאי 2018, ואחריו הגיע ה-OnePlus 6T כחצי שנה לאחר מכן בחודש אוקטובר 2018. סדרת ה-T בדרך כלל אינה מציגה חידושים משמעותיים בגזרת העיצוב, אך עקב מעבר הספרה אנחנו מצפים לשינוי מהותי מהעיצוב אותו ראינו עם הדגם האחרון.

עקב המועד הקרוב של האירוע לתאריך בו אנחנו נמצאים, נוכל לשער כי וואן פלוס תשחרר הודעה רשמית על תאריך ההכרזה בשבועיים הקרובים. על פי ההדלפה האחרונה שהציגה את עיצובו של המכשיר, גילינו כי ה-OnePlus 7 יביא עמו עיצוב חדש המסיר את המגרעת, ומוסיף לחוויית המסך המלא גם מסך מקומר בדומה לסדרת ה-Galaxy S מבית סמסונג.

מקורות
Twitter
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
עוד על הכותב
author-image
אופק ביטון
גיק של סמארטפונים מהמפגש הראשון שלי איתם. חובב מושבע של עולם הצילום והעיצוב הגרפי ואוהב לחקור עד הפרט הקטן ביותר כל דבר שאני נוגע בו.
סלולרי: Huawei P20 Pro | מחשב: HP 15-bs104nj
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות