משחק המרוצים החינמי Forza Street זמין כעת להורדה

המשחק Forza Street זמין כעת להורדה מהחנות האינטרנטית של מיקרוסופט, ללא תשלום. הכותר זמין רק עבור Windows 10 נכון לעת זו; גרסאות מובייל לאנדרואיד ולמכשירי אפל יגיעו בהמשך. המשחק מציע מירוצים זריזים בטווחי זמן של דקה, ונועד לרוץ גם על מחשבים עם חומרה מיושנת או חלשה, כך שגם אלו שלא יכולים לשחק במשחקי הדגל דוגמת Forza 7 יכולים להנות מ-Forza Street.

עם זאת, ולמרות השם “Forza” יש להתאים את הציפיות למשחק עצמו. Forza Street מבוסס בעצם על משחק מובייל משנה שעברה בשם Miami Street. מדובר על כותר לשחקנים מזדמנים, ולמעשה ניתן לשלוט בו רק על מהירות המכונית, כאשר המחשב נוהג את המכונית באופן אוטומטי. ניתן לשלוט על דוושת הגז במטרה להאיץ בנקודות הנכונות במסלול, ולבלום סביב פניות. תוכלו להשתמש ב-Nitro על מנת להאיץ מהר.

בנוסף המשחק מציע אפשרויות כמו שדרוג רכיבים בכלי הרכב השונים, סיפור מתמשך ואיסוף מכוניות מתקופות שונות – החל מ-Muscle Cars, מכוניות מרוץ קלאסיות, ועד למכוניות מודרניות עם שלל שיפורים. תוכלו לבחור את הדרך בה אתם מתקדמים במשחק, והאם תרצו להתחרות מול יריבים מאתגרים יותר או פחות. המשחק מפותח על ידי חברת Turn 10 Studios.

לחצו כאן להורדת המשחק.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות