ה-Lenovo Z6 Pro יגיע עם מערך צילום מרובע, קירור ברמה של מחשב וייצוב תמונה ב-8 צירים

| יום ראשון, 21 באפריל 2019, 17:30 | סלולר

חברת לנובו ממשיכה להפיץ טיזרים רבים אודות מכשיר הדגל הבא מתוצרתה, ונראה כי החברה משקיעה המון משאבים בשיווק עוד לפני ההכרזה על מנת להדגיש כמה פיצ'רים חשובים אותם המכשיר יציע. עד כה, גילינו לא מעט פרטים הנוגעים ל-Z6 Pro, וביניהם נמצא חלקים מרכזיים ממפרטו הטכני של המכשיר, מערך הצילום ועוד.

כבר במבט ראשון על המכשיר נשים לב שלנובו בוחרת להמשיך עם טרנד המגרעות, ובוחרת במגרעת בתצורת 'טיפת מים' על מנת לאחסן את מצלמת הסלפי שבחזית המכשיר. אומנם, בלא מעט מהטיזרים שהפיצה ניסתה החברה לשדר לקהל שבמכשיר אין שום מגרעת משום צורה, עד שלאחרונה הופץ טיזר רשמי שהציג לנו את המכשיר במלואו לראשונה וגילה כי בחלקו הקדמי ישנה מגרעת המהווה בית לחיישן הסלפי.

מערך הביצועים של הסמארטפון מתבסס על מערכת השבבים Snapdragon 855, המיוצרת בתהליך 7 ננו-מטר וכוללת ליבה עוצמתית אחת, יחד עם 3 ליבות חזקות ו-4 ליבות חסכוניות בחשמל. מערכת זו תקורר באמצעות קירור נוזלי ברמה של מחשב, כשבתמונת הפנים של ה-Z6 Pro אותה הפיץ סמנכ"ל החברה נוכל להבחין במה שנדמה כמו מאורר קטן הממוקם לצד נוזל הקירור.

Lenovo Z6 Pro (תמונה: Weibo)

Lenovo Z6 Pro (תמונה: Weibo)

מערך הצילום המרובע שבחלקו האחורי של ה-Z6 Pro מציע חיישן ראשי ברזולוציית 48 מגה פיקסל, אך על פי מידע שהפיץ הסמנכ"ל, ניתן לצלם תמונות ברזולוציה של 100 מגה פיקסל מהמערך. חיישן נוסף שיימצא במודול הראשי יהיה חיישן רחב המצלם בזווית של 125 מעלות, וכנראה שזה יאפשר גם צילום מאקרו ממרחק של 2.39 ס"מ בלבד. צילומי הלילה יהנו מגודל פיקסלים עצום של 2.9 מיקרו-מטר, לעומת 1.6 מיקרו-מטר ברוב הסמארטפונים שעושים שימוש ב-Pixel Binning.

כיאה למכשיר דגל ב-2019, גם בינה מלאכותית מככבת כאן וזו עתידה להציע את מיטב הפיצ'רים לשיפור התמונות דרך מערך הצילום. באתר הרשמי של הטיזרים למכשיר ניתן להבין גם שהטווח הדינמי בתמונות אמור לקבל קפיצה משמעותית, כשפיצ'ר הנקרא Hyper Video יתפוס את מקומו במכשיר אך אנחנו לא ממש יודעים מה יהיה ייעודו. בנוסף לכך, ייצוב בלא פחות מ-8 צירים נמצא כאן, כשזיהוי סצנות, ייצוב באמצעות בינה מלאכותית וג'יירוסקופ המייצב את המכשיר ב-6 צירים עושים את דרכם אל הסמארטפון גם כן.

על ה-Lenovo Z6 Pro החברה צפויה להכריז בעוד יומיים בלבד, באירוע שתערוך ב-23 באפריל, בשעה 14:00 לפי הזמן המקומי.

מקורות
weibo
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות