דיווח: אפל עובדת על אוזניות AirPods 3 בעיצוב חדש לחלוטין

אוזניות Airpods 2 (תמונה: Apple)

האנליסט מינג צ'י-קו ממשיך לספק הערכותיו לגבי מוצריה העתידיים של אפל, והפעם זה מספר לנו שאוזניות ה-AirPods 3 יגיעו לצד דגם נוסף ויוכרזו בסוף השנה הנוכחית במצב המוקדם ביותר ועד תחילת השנה הבאה לכל המאוחר. דיווחים קודמים שהגיעו אלינו מפיו התבררו לבסוף כנכונים, כך שאנחנו מסוגלים להעביר בבטחה את דבריו.

בהערכותיו, מספר האנליסט כי האוזניות החדשות של אפל יגיעו לצד גרסה נוספת המהווה שדרוג קל בלבד מהדגם הנוכחי, זאת בדומה לשדרוג אותו ראינו מה-AirPods המקוריות ל-AirPods 2. אוזניות אלו צפויות לשמור קו עיצוב דומה לדגם אותו ניתן למצוא ברגעים אלו על המדפים בחנויות בישראל, אך אלו יגיעו עם שדרוגים מינוריים מתחת למכסה המנוע שאולי יצליחו לשכנע אתכם לשדרג.

במידה ואתם ממתינים בסבלנות לחידוש האמיתי אותו מכינה החברה, קו מגיע עם חדשות משמחות כי אפל אכן עובדת על אוזניות שיציגו עדכונים משמעותיים יותר, אלו יוצגו לקהל הרחב ברבעון האחרון של השנה הנוכחית או עד תחילת הרבעון של השנה הבאה.

בנוסף לכך, על פי דבריו, האוזניות שיגיעו עם שדרוג מינורי ועיצוב חיצוני זהה ישמרו על מחיר של 159/199 דולרים, אם כי אנו לא יודעים האם אפל תבחר להפוך את הכיסוי התומך בטעינה אלחוטית לסטנדרט ולהיפטר סופית מתג המחיר של 159 דולרים, או שמא תמשיך להציע אותו בנפרד.

לצד הדברים הללו, האנליסט מעריך כי אפל תבצע 52 מיליון משלוחים של האוזניות האלחוטיות מתוצרתה בשנת 2019, וכי מספר זה יקפוץ ל-75 מיליון בשנת 2020. יחד עם זאת, אפל עתידה לעבור לטכניקת ייצור שתעזור לה לחסוך במקום בתוך מבנה אוזניות, מה שצפוי להוריד את עלויות הייצור ולאפשר לחברה לשדרג את האוזניות ככלל. על הנתונים הראשוניים לשנה הנוכחית נלמד עת תחשוף אפל את תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון של 2019 בסוף החודש הנוכחי.

השוואת מפרטים