הטריילר השני של “גברים בשחור: אינטרנשיונל” חושף את הנבלים ואת התפקיד של קומיל ננג’יאני

כריס המסוורת’ וטסה תומפסון מתוך “גברים בשחור אינטרנשיונל” (תמונה באדיבות פורום פילם)

סוני שחררה טריילר חדש ל”גברים בשחור: אינטרנשיונל” (Men in Black: International), הסרט החדש ביקום “גברים בשחור”. סרטי “גברים בשחור” מתרחשים בעולם שלנו, לכאורה, כאשר חייזרים שונים ומשונים חיים בינינו. הסיבה שאנחנו לא מודעים לזה, היא שארגון “גברים בשחור” דואג להגן עלינו מפני החייזרים, וגם על החייזרים מפנינו – על ידי טכנולוגיות מיסוך מתקדמות ומחיקת זיכרון שיטתית.

את גיבורת הסרט מגלמת טסה תומפסון (Tessa Thompson). כילדה, היא פגשה חייזר וראתה את הגברים בשחור בפעולה. הם פספסו אותה, לא מחקו את הזיכרון שלה, ומאז היא מנסה למצוא אותם – להבין מה הם. היא מצליחה, ודורשת שהם יגייסו אותה. אחרי הכל, מי מתאים יותר לעבוד בארגון ממישהי שמצאה את הארגון הסודי בכוחות עצמה? הגברים בשחור אכן מגייסים אותה, ומצמידים אותה לסוכן H, אותו משחק כריס המסוורת’ (Chris Hemsworth), סוכן לא מבריק במיוחד אבל מוכשר מהרגיל.

חוץ מסיפור הרקע של הגיבורה, הטריילר גם חושף עוד מגוון רחב של חייזרים. ביניהם חייזר קטן בשם פווני, שילווה את שני הסוכנים במהלך הסרט. את פווני מדובב קומיל ננג’יאני (Kumail Nanjiani) מ”עמק הסיליקון”. מלבדו, אנחנו רואים גם את האיום הממשי שמפר את שלוותם של הסוכנים – זן חייזרים שמכונה “הכוורת”. חייזרי הכוורת מסוגלים ללבוש צורות שונות, ולהיראות אפילו כמו סוכני “גברים בשחור”, ונדמה שגם להביס אותם זה לא פשוט בכלל.

“גברים בשחור: אינטרנשיונל” צפוי לעלות למסכים בישראל ב-13 ביוני הקרוב.

השוואת מפרטים