טיזר Mi Mix 4 (מקור: Xiaomi / Weibo)

טיזר Mi Mix 4 (מקור: Xiaomi / Weibo)

פרטים על מכשיר חדש של שיאומי רומזים לדגם ה-Xiaomi Mi Mix 4

| יום שני, 6 במאי 2019, 13:30 | סלולר

הדלפה חדשה חושפת פרטים אודות הטלפון הבא מבית שיאומי המופיע תחת שם הקוד 'Hercules' ('הרקולס'), שעשוי להתברר כסמארטפון הדגל Xiaomi Mi Mix 4. הפרטים נחשפים דרך ציוץ שמשגר העורך הראשי של אתר XDA Developers, ולפיו מדובר במידע שהושג מתוך קטעי קוד הנוגעים למכשיר.

הפרטים הנחשפים בהדלפה מעידים כי המכשיר אותו תציג שיאומי יהיה ספינת דגל חדשה שתשלב את מערכת השבבים Snapdragon 855 מבית קוואלקום ומכאן שככל הנראה יהיה מדובר בדגם ה-Mi Mix 4, שיתפוס את מקומו של ה-Mi Mix 3 שהוצג לפני כחצי שנה, בחודש אוקטובר 2018.

פרט למערכת השבבים, מציגה ההדלפה הנוכחית מידע אודות מערך הצילום של המכשיר, זה יגיע עם 3 מצלמות בגבו ומצלמת סלפי בודדת. הרכב מערך הצילום לא ידוע בשלב זה, אך ניתן להניח כי יהיה דומה לזה שהוצג עם מכשיר הדגל Xiaomi Mi 9 בפברואר האחרון. דגם ה-Mi 9 מגיע עם שלוש מצלמות בגבו גם כן, אלו משלבות חיישן 48 מגה-פיקסל ראשי (IMX586 של סוני), חיישן 12 מגה-פיקסל המשלב אפשרות לביצוע זום אופטי עד פי 2 וחיישן 16 מגה-פיקסל המאפשר צילום בזווית רחבה.

מידע קודם שנגע לדגם ה-Mi Mix 4 דיבר דווקא על מערך צילום משולש בו תשולב עדשת פריסקופ שתאפשר ביצוע זום משמעותי אף יותר. חברת Huawei הייתה הראשונה להציג סמארטפון בעל עדשת פריסקופ עם סדרת ה-P30 שלה מוקדם יותר השנה, כש-Oppo הגיעה בחודש אפריל והציגה את דגם ה-Reno בעל עדשה דומה. עדשת הפריסקופ איפשרה לשתי החברות להציג זום אופטי מרשים של עד פי 5 וזום היברידי עד פי 10, יחד עם אפשרויות לזום אלקטרוני שמגיע עד פי 50 בחלק מהדגמים.

מצלמת הסלפי בדגם החדש עשויה להתחקות דווקא אחר זו של דגם ה-Mi Mix 3, עימו הציגה שיאומי סליידר נשלף בו שולבה יחד עם מגוון חיישנים, זאת על מנת שתוכל לשמור על מסך נטול שוליים. גודלו של המסך לא ידוע בשלב זה, אך ההדלפה חושפת כי חיישן טביעות אצבע ישולב בו ויאפשר את פתיחת המכשיר בנגיעה בתצוגה. הסמארטפון בעל שם הקוד 'הרקולס', שעשוי להתברר כ-Mi Mix 4 בהמשך הדרך, יגיע גם עם תמיכה בקישוריות NFC ואפשרות טעינה אלחוטית.

תאריך חשיפתו הרשמי של ה-Mi Mix 4 לא ידוע בשלב זה, אך החברה חשפה טיזר ראשון למכשיר עוד בחודש מרץ, אז הציגה תמונה (מופיעה בראש הכתבה) בה נצפו הדגמים הקודמים בסדרת ה-Mix ולצידם שטח רק בתצורת טלפון אשר מתחתיו מופיע בסינית הכיתוב 'העתיד'.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות