טריילר חדש לספיידרמן: רחוק מהבית מציג יותר פרטים והרבה אקשן

ספיידרמן: רחוק מהבית (תמונה באדיבות פורום פילם) ספיידרמן: רחוק מהבית (תמונה באדיבות פורום פילם)

סוני (Sony) שחררה טריילר חדש ל”ספיידרמן: רחוק מהבית” (Spider-Man: Far From Home). הטריילר מתחיל באזהרה חשובה מפי טום הולנד (Tom Holland) עצמו – אם לא צפיתם עדיין ב”הנוקמים: סוף המשחקהטריילר מכיל ספוילרים משמעותיים. אל תצפו בטריילר ואל תמשיכו לקרוא את הכתבה. אם צפיתם, לעומת זאת, הגיע הזמן להתעדכן בעלילה של הסרט הראשון מהגל הבא של סרטי היקום הקולנועי של מארוול (Marvel).

לאחר שהנוקמים הביסו את ת’אנוס, העולם מתחיל להשתקם. מותו של טוני סטארק עדיין טרי בזכרון של כולם, וטרי במיוחד בשביל פיטר פרקר, איש העכביש, שאיבד את המנטור שלו ואת דמות האב המשמעותית ביותר שלו מהשנים האחרונות. כעת פיטר מנסה להבין שני דברים – איך הוא ממשיך כספיידרמן וכנוקם בלי טוני, ואיך הוא מאזן את זה עם חיים בריאים של בן נוער טיפוסי.

התשובה היא, ככל הנראה, שהוא לא. העולם צריך לוחמים, ובלי איירון מן בתמונה פיטר עשוי להיות אחד מהמועמדים המובילים לקחת את מקומו. ניק פיורי, אותו משחק סמואל ל. ג’קסון (Samuel L. Jackson), מבהיר את זה לפיטר. הוא גם מצוות אל פיטר לחבר מעולם אחר: קוונטין בק, אותו משחק ג’ייק ג’ילנהול (Jake Gyllenhaal).

קוראי הקומיקס יזהו את בק בתור מיסטריו, אחד הנבלים של ספיידרמן, אך בטריילר הקודם נדמה היה שבק עובד לצד פיטר ולא נגדו. כעת נהייה ברור עוד יותר שלפחות בתחילת הסרט, בק הוא, לכאורה, אחד מה”טובים”. הוא מגיע מיקום מקביל, קונספט שתמיד מוצא את דרכו לסיפורים של ספיידרמן, והוא גם מגיע לעולם שלנו כדי להילחם בכוחות מסוכנים שהגיעו לכאן מהעולם שלו. בעוד שרבים מצפים מפיטר להיות האיירון מן הבא, פיטר רואה דווקא את ההזדמנות להעביר את התפקיד לבק. פיטר עצמו, כנער, לא ממש מאמין שהוא יכול להיכנס לנעליים העצומות של טוני.

“ספיידרמן: רחוק מהבית” יעלה למסכים בישראל ב-4 ביולי הקרוב (עם הקרנות מוקדמות החל מה-2 ביולי), מכירת הכרטיסים כבר החלה.

השוואת מפרטים