לוגו מלחמת הכוכבים

דיסני חשפה תאריכים לשלושה סרטים חדשים של מלחמת הכוכבים

לאחר שהסתיים המיזוג בין דיסני לפוקס, אנחנו מתחילים לראשונה להרגיש את ההשלכות שלו, לטוב ולרע. סרטי "אווטאר" (Avatar) של ג'יימס קמרון (James Cameron), שהיו שייכים לפוקס, כעת שייכים לדיסני. בעוד שהוכרזו כבר התאריכים לארבעה סרטי המשך עליהם קמרון עובד כבר זמן רב, לדיסני התאריכים האלה פחות התאימו.

להזכירכם, סרטי "אווטאר" החדשים היו צפויים לצאת ב-2020, 2021, 2024 ו-2025, כולם בדצמבר, לקראת חג המולד. דיסני, מנגד, מעוניינת לג'נגל את סרטי "אווטאר" עם פרנצ'ייס גדול אחר בבעלותה – "מלחמת הכוכבים". השנה, עם יציאת "עלייתו של סקייווקר", תסתיים הסאגה הארוכה של הסקייווקרים, ואיתה גם יסתיימו סרטי "מלחמת הכוכבים" לפרק זמן קצר. אחרי ההפסד העצום בקופות של "סולו: סיפור מלחמת הכוכבים", הגיוני לעשות הפסקה.

כעת ידוע לנו שנקבל שלושה סרטים חדשים בתחילת העשור הבא, למרות שלא ברור עדיין אם הם יהיו טרילוגיה, אולי הטרילוגיה שבזמנו אמור היה ליצור ראיין ג'ונסון (Ryan Johnson), במאי "אחרוני הג'דיי", או שהם יהיו סרטים נפרדים. הסרטים המדוברים יגיעו למסכים בארצות הברית ב-16 בדצמבר 2022, 20 בדצמבר 2024 ו-18 בדצמבר 2026. סרטי אווטאר יתחמו אותם בשנים האי-זוגיות: 17 בדצמבר 2021, 22 בדצמבר 2023, 19 בדצמבר 2025 ו-17 בדצמבר 2027.

הרוטציה הזאת סוגרת לדיסני שבע שנים של סרטי חג מולד, שיהיו כולם, ככל הנראה, שוברי קופות רציניים. נקווה שגם אנחנו נרוויח מזה סרטים טובים ומבדרים – כי הכישלון הנוראי של "סולו" עשוי לקרות שוב אם הבכירים בדיסני לא יזהרו עם כל העושר הזה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות