חיישן ISOCELL Bright GM2 (מקור סמסונג)

חיישן ISOCELL Bright GM2 (מקור סמסונג)

סמסונג חושפת חיישן צילום 64 מגה-פיקסל לטלפונים

| יום ראשון, 12 במאי 2019, 11:33 | סלולר

ענקית הטכנולוגיה סמסונג (Samsung) הכריזה על זוג חיישני צילום חדשים, ה-Bright GW1 ברזולוציית 64 מגה-פיקסל וחיישן ה-Bright GM2 ברזולוציית 48 מגה-פיקסל. שני החיישנים החדשים מגיעים ממשפחת חיישני ה-0.8μm (מיקרו-מטר) של סמסונג שמציעה פתרונות 20 מגה-פיקסל עד 64 מגה-פיקסל.

שני החיישנים החדשים מגיעים מסדרת ה-Bright (בהיר) של חיישני ה-ISOCELL של סמסונג עם טכנולוגיית ה-ISOCELL Plus וטכנולוגיית הטטרהסל (Tetracell) לקבלת צילומים איכותיים בדגש על בהירות הצילום, כשהם נועדו למלא את דרישות השוק לחיישנים בעלי רזולוציה גבוהה עם גודל פיזי קטן עבור מכשירי הסלולר השונים.

חיישן ה-GW1 מסוגל להפיק תמונות באיכות של 64 מגה-פיקסל בסביבה מוארת או 16 מגה-פיקסל בתאורה נמוכה ותומך ב-HDR בזמן אמת (real-time HDR) של עד 100dB בהשוואה ל-60dB של חיישן צילום רגיל או 120dB להם מסוגלת העין האנושית. בצד הוידאו החיישן יתמוך בצילום וידאו Full HD ב-480FPS לצילומים בהילוך איטי.

לעומת ה-GW1 ה-GM2 משדרג את חיישן ה-GM1 הקודם כשהוא מספק עדיין איכות צילום של 48 מגה-פיקסל אך מוסיף את טכנולוגיית ה-DCG (ר"ת Dual Conversion Gain) המאפשר לחיישן "לאסוף" יותר אור בסביבה מוארת ליצירת צילומים טובים יותר כשהוא משתמש בדומה ל-GW1 בטכנולוגיית ה-Super PD לביצוע פוקוס אוטומטי מהיר יותר.

לפי החברה, שני החיישנים צפויים לעבור לייצור המוני במהלך המחצית השניה של 2019, מה שאומר שאנו צפויים לראות אותם בדגמים הבאים אותם סמסונג תכריז במהלך השנה הקרובה, הראשון בהם ככל הנראה יהיה ה-Galaxy Note 10.

מקורות
samsung
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות