ה-Redmi K20 Pro יגיע עם Snapdragon 855, עשוי להיקרא Pocophone F2 בהודו

Redmi (תמונה: Weibo)

שיאומי החלה לפזר טיזרים הנוגעים למכשיר הדגל החדש שלה תחת מותג רדמי (Redmi) המוזל וציינה כי תחשוף את שמם של הדגמים החדשים בסדרה כבר מחר. טרם תעשה זאת, מגיעה הדלפה שחושפת כי שמם של הדגמים יהיה Redmi K20 ו-Redmi K20 Pro, האחרון מביניהם אף עשוי לקבל את מיתוגו כ-Pocophone הבא בהודו.

בטיזר שפירסמה החברה ניתן לראות את השמות האפשריים לדגמים החדשים בסדרת הרדמי, בהם X20, P20, T20 ו-K20, האחרון בהם יהיה שמם הסופי של המכשירים כפי שמעידה הדלפה מטעם Ishan Agarwal, שהציג בעברו לא מעט הדלפות מדוייקות.

שמות דגמים אפשרים למכשיר Redmi
תמונה: Xiaomi / Weibo

המדליף מציין כי הסדרה החדשה תוצג בשני דגמים – Redmi K20 ו-Redmi K20 Pro, כשהשניים יגיעו במספר וריאציות זיכרון ואחסון עד 8GB RAM ועד 256GB, בהתאמה. דגם ה-K20 Pro צפוי להיות זה עליו דיברו הדלפות קודמות שנגעו למכשיר Redmi חדש וחשפו עבורו את נוכחותה של מערכת השבבים Snapdragon 855, כאשר על פי המדליף, עשוי דגם זה לזכות להשקה גם תחת מותג Pocophone בהודו עם השם Poco F2.

בישראל נמכרים כיום דגמי ה-Pocophone וה-Redmi השונים של שיאומי דרך היבואן הרשמי, המילטון, וכן באמצעות יבואנים נוספים, כך שבשלב זה קשה לומר האם נזכה לראות בארץ את דגם ה-Redmi K20 Pro, ה-Pocophone F2 או שמא את שניהם.

מכשירי ה-Redmi K20 צפויים להגיע במגוון צבעים, בהם שחור, כחול ואדום, כאשר דגם ה-Redmi K20 יושק ב-3 וריאציות הכוללות: 6/64GB, 6/128GB ו-8/256GB, בעוד דגם ה-K20 Pro יגיע בנוסף לוריאציות המוזכרות גם בגרסת 8/128GB.

בעוד מחירי הדגמים לא ידועים בשלב זה, פרטים אודות המפרט הטכני של המכשירים דלפו בחלקם, המעניינים בהם כוללים מערכת שבבים מדגם Snapdragon 855 עבור דגם ה-Redmi K20 Pro, סוללת 4,000mah, מערך צילום משולש בגב המכשירים הכולל חיישן 48 מגה-פיקסל ראשי, עדשת טלפוטו לביצוע זום עם חיישן 16 מגה-פיקסל ועדשת צילום רחבה עם חיישן 8 מגה-פיקסל, כאשר בחלק הקדמי של הדגמים נוכל למצוא מצלמת סלפי נשלפת עם חיישן 32 מגה-פיקסל.

השוואת מפרטים