צפו במיילי סיירוס, אנתוני מאקי ועוד בטריילר לעונה 5 של "מראה שחורה"

נטפליקס (Netflix) שחררה טריילר לעונה 5 של "מראה שחורה" (Black Mirror). למי שאין ברשותו מכשירים אלקטרונים ולא שמע על התופעה, "מראה שחורה" היא אנתולוגיה של סיפורי זוועה המציגה בדרך שונה ולעיתים עתידנית את השימושים האפשריים בטכנולוגיה.

הסדרה מופקת ונכתבת על ידי צ'ארלי ברוקר (Charlie Brooker), שהפיק כבר ארבע עונות ושני סרטים במסגרת הזאת. העונה הבאה תהייה העונה החמישית במספר, ומבחינה מסוימת היא תחזור למקורות – היא תכיל שלושה סיפורים בלבד, כמו שתי העונות הראשונות, זאת בניגוד לשתי העונות המאוחרות יותר שהיו כפולות באורכן.

מהטריילר הראשון אפשר לראות ש"מראה שחורה" ממשיכה בשלה – כל הגיבורים שקועים בטלפונים, ונראה שהם אנשים מאוד עצובים. לפעמים זה קשור לרובוטים שאמורים לשפר את החיים ללא הצלחה, לפעמים למשחקי וידאו, אבל תמיד, איכשהו, הטכנולוגיה שאמורה לשפר את החיים שלנו הופכת אותם לגהנום על פני אדמות.

העונה החמישית בולטת בקליבר של השחקנים שיככבו בה. "מראה שחורה" גייסה לא פעם שחקנים גדולים ומפורסמים, אך היו גם שחקנים לא מוכרים שגדלו מתוכה. כעת נדמה שבכל אחד מהסיפורים יככב שם גדול ומוכר מהטלויזיה ואף מהקולנוע. בין הפרצופים המוכרים אפשר למצוא את אנדרו סקוט (Andrew Scott), שודאי מוכר לכם כמוריארטי מהסדרה "שרלוק", את אנתוני מאקי (Anthony Mackie), הבז מסרטי מארוול, יאיה עבדול-מאטין השני (Yahya Abdul-Mateen II) מ"אקוומן", טופר גרייס (Topher Grace) ומיילי סיירוס (Miley Cyrus).

כמנהג נטפליקס וברוקר בקודש, ההכרזה על העונה מגיעה כמעט ברגע האחרון – העונה הבאה של "מראה שחורה" תגיע לנטפליקס ב-5 ביוני, בעוד כשלושה שבועות בלבד. עד אז כנראה נזכה לטיזרים נפרדים לכל אחד משלושת הסיפורים האלה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות