צפו בריק ומורטי מכריזים על עונה חדשה של ריק ומורטי

רשת Adult Swim שחררה טיזר חדש ל"ריק ומורטי" (Rick and Morty), סדרת האנימציה המצליחה למבוגרים. הטיזר מדווח על העונה הבאה, הרביעית במספר, שתגיע אלינו עוד השנה – למרות שלא בקרוב. עונה 4 של "ריק ומורטי" צפויה להגיע אלינו רק בנובמבר, ואם נסתמך על ההיסטוריה של הסדרה – גם זה לא ודאי.

בטיזר רואים את גיבורי הסדרה, ריק ומורטי עצמם, מבטיחים לצופים עונה חדשה. הם מדברים בהתרגשות שהעונה החדשה תגיע "עוד השנה", והמעריצים הותיקים יזהו את העקיצה העצמית. גם העונה הקודמת, השלישית במספר, הובטחה במהלך 2016 "עד סוף השנה". היא יצאה, להזכיכרם, רק בסוף יולי 2017, חוץ מהפרק הראשון שעלה במלואו ליוטיוב כמתיחת 1 באפריל לא שגרתית.

"ריק ומורטי" מתמקדת במשפחה אמריקאית טיפוסית, ובשני חברים לא טיפוסיים שלה – ריק, מדען גאון, מופרע וחסר רסן, והנכד שלו מורטי, שנגרר אחריו להרפתקאות מסוכנות ואיומות בעולמות אחרים ומימדים מקבילים. שאר המשפחה נגררת לחלק לא קטן מהצרות האלה גם היא. את ריק ומורטי, יחד עם עוד מספר דמויות, מדובב ג'סטין רוילנד (Justin Roiland), אחד משני היוצרים של הסדרה. רוילנד מפיק וכותב את "ריק ומורטי" יחד עם דן הרמון (Dan Harmon), יוצר "קומיוניטי".

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות