הדלפה חדשה חושפת כי ה-Xiaomi Mi Band 4 יגיע עם מסך צבעוני

רצועת +Hey (מקור שיאומי) רצועת +Hey (מקור שיאומי)

אחרי שגילונו כי רצועת הכושר החכמה הבאה של שיאומי (Xiaomi), ה-Mi Band 4, תתמוך ב-Bluetooth 5.0, הדלפה חדשה חושפת פרטים נוספים על הרצועה העתידית שתגיע עם סוללה גדולה יותר ומסך צבעוני.

רצועות ה-Mi Band של שיאומי הן אחד מהדגמים המוצלחים והפופולריים ביותר של רצועות הכושר החכמות הזמינים כיום הודות למחיר הנמוך והתחרותי שלהן, כשהדגם האחרון, ה-Mi Band 3 שגם נסקר בג’אדג’טי החזיק 30% משוק הרצועות כושר החכמות בסוף 2018.

המידע החדש מציין כי ה-Mi Band 4 תגיע עם מסך צבעוני, בדומה לרצועת ה-+Mijia Hey שלא זכתה לתפוצה בין לאומית רחבה. בנוסף, צפויה רצועת הכושר החדשה להגיע עם מד דופק משופר, כאשר סוללת הרצועה תגדל ל-135mAh לעומת ה-110mAh של ה-Mi Band 3, ובדומה אליה היא תגיע עם אפשרות לשבב NFC מובנה בדגם ה- XMSH08HM או ללא NFC בדגם ה-XMSH07HM.

שעון Xiaomi Hey+
שעון Xiaomi Hey+

נכון להיום אין צפי מדויק להכרזה והפצת רצועת ה-Mi Band 4, אך צפוי כי המחיר יעמוד על כ-499 יואן (כ~259 ש”ח) לגרסת ה-NFC ובין 200 ל-300 יואן (104~156 ש”ח) לגרסה הרגילה.

אין ספק כי שיאומי הצליחה לגזור לעצמה נתח שוק משמעותי בתחום רצועות הכושר עם ה-Mi Band 3, כאשר רצועת ה-Mi Band 4 החדשה תהיה למעשה יישור קו של החברה למתחרים דוגמת ה-Galaxy Fit וה-Huawei Band 3 Pro עם תוספת המסך הצבעוני שניתן לשער כי יאפשר לרצועה להציע תכונות נוספות.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים