-פרסומת-

גולן טלקום מציגה שחיקה במספר המנויים ועליה של 27.8% ברווח הרבעון הראשון

לוגו גולן טלקום

נתוניה הכספיים של גולן טלקום עבור הרבעון הראשון של השנה נחשפו היום (א’, 26.5) במסגרת פרסום דוחותיה של אלקטרה צריכה, אשר השלימה את רכישתה של הראשונה עוד באפריל 2017. דוחות ספקית הסלולר מציגים שחיקה קלה במספר המנויים מרבעון לרבעון יחד עם שמירה על סעיף הכנסות ללא שינוי משנה לשנה ושיפור בצד הרווח.

נכון לסוף הרבעון שהסתיים ב-31 במרץ, 2019, גולן טלקום מדווחת על 901 אלף מנויים פעילים ומשלמים ברמה החודשית. מדובר בשחיקה של כ-5,000 מנויים בהשוואה לרבעון שחתם את שנת 2018, אז דיווחה החברה על 906 אלף מנויים, אולם במבט השנתי רושמת החברה עליה מנתון של 896 אלף מנויים שהוצג ברבעון הראשון של 2018.

הכנסותיה של גולן טלקום נותרו ללא שינוי והחברה מדווחת על הכנסות של כ-130 מיליון שקלים, נתון דומה לזה עליו דיווח ברבעון המקביל אשתקד. בצד הרווח התפעולי מציגה החברה עליה של 27.8% משנה לשנה, עם נתון של 23 מיליון שקלים, לעומת 18 מיליון ברבעון המקביל.

סעיף ההכנסה החודשית הממוצעית למנוי (ARPU) עמד על 48 שקלים ברבעון הראשון של השנה, לעומת 48.4 ברבעון המקביל אשתקד. ברבעון הקודם, שהסתיים ב-31 בדצמבר, 2018, רשמה החברה נתון ARPU של 47.7 שקלים.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
עוד על הכותב
author-image
רונן מנדזיצקי
ronen@gadgety.co.il
עורך ראשי בגאדג’טי. בעל תואר ראשון במדעי המחשב, בעבר עסק בתכנות ובניהול תיקים. אובססיבי במיוחד בנוגע לניסיון הבלתי נגמר להבין כיצד דברים עובדים ומקווה להמשיך ולחקור ללא סוף.
סלולרי: Huawei Mate 20 Pro | מחשב: Apple Macbook Pro
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות