נטפליקס חושפת את תאריך היציאה לעונה 3 של "ג'סיקה ג'ונס"

נטפליקס (Netflix) שחררה טיזר חדש ל"ג'סיקה ג'ונס" (Jessica Jones). הטיזר הוא לעונה השלישית והאחרונה של הסדרה, והוא חושף את תאריך היציאה שלה – ה-14 ביוני, התאריך בו העונה תגיע במלואה לשירות הצפיה הישירה של נטפליקס. הטיזר אורך כ-30 שניות בלבד, אך כבר מציג את הטון של העונה.

בטיזר הקצרצר אנחנו שומעים קול לא מוכר, של נבל חדש כנראה, קורא לג'סיקה ג'ונס "מזויפת" ו"רמאית", ומאיים שזה יפסק. כל זה קורה על רקע הליכה איטית ומותחת במסדרון האיקוני של הבניין בו ג'סיקה גרה ועובדת. לרגע קצר בלבד אך מופיעות פניו של ג'רמי בוב (Jeremy Bobb) מ"בובה רוסית", ככל הנראה הדובר, והוא יהיה הנבל של העונה, או אחד הנבלים.

נטפליקס חשפה מעט פרטים נוספים בתיאור העונה: "כאשר ג'סיקה (כריסטן ריטר / Krysten Rytter) נתקלת בפסיכופט אינטליגנטי במיוחד, היא וטריש (רייצ'ל טיילור / Rachel Taylor) חייבות לאחות את הקשר הפגום שלהן ולהביס אותו. אבל אבדן נוראי חושף את הגישות השונות שלהן לגבורה, ומוביל אותן לעימות שישנה את שתיהן לעד".

להזכירכם, בסוף העונה השנייה טריש פיתחה כוחות על, ובמקביל היא וג'סיקה ניתקו את הקשר. יתכן שהפסיכופט המדובר, כנראה דמותו של ג'רמי בוב, יהיה רק הטריגר לעימות המרכזי של העונה, שיהיה בין שתי החברות.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות