אוזניות Bose Noise Cancelling Headphones 700 (מקור Bose)

אוזניות Bose Noise Cancelling Headphones 700 (מקור Bose)

הוכרזו: Bose Noise Cancelling Headphones 700 – אוזניות מחליפות לדגם QC35 הפופולרי

חברת האודיו Bose הכריזה על ה-Bose Noise Cancelling Headphones 700, אוזניות מסננות רעשים חדשות של החברה שיחליפו את ה-QuietComfort 35 הפופולריות ויגיעו עם מערכת סינון רעשים מתקדמת בעלת 8 מיקרופונים.

תחום אוזניות ה-Over The Ear מסננות הרעשים נחשב מזמן כתחום צר ויציב יחסית, עם מספר מועט של דגמים ששולטים בו ביד רמה הכוללים את אוזניות ה-QuietComfort 35 של Bose שקיבלו גרסת המשך עם דגם QC35 II , אוזניות ה-WH1000XM3 של סוני ואוזניות ה-Elite 85h החדשות יחסית של Jabra .

דגם Bose Noise Cancelling Headphones 700 (להלן NCH 700) החדש של Bose בא לנער את השוק, כש-Bose זונחת את שם ה-QuietComfort הוותיק כחלק מגישה חדשה הבאה לידי ביטוי בעיצוב האוזניות החדשות שמגיעות עם עיצוב דק ומודרני במיוחד לעומת דגמים קודמים של החברה.

אוזניות Bose Noise Cancelling Headphones 700 (מקור Bose)

אוזניות Bose Noise Cancelling Headphones 700 (מקור Bose)

האוזניות החדשות מגיעות עם תמיכה מובנת בעוזרות הקוליות Alexa של אמזון ו-Google Assistant להפעלה קלה, כאשר המשתמש יוכל לבחור בין 11 רמות של סינון רעשים. בנוסף, Bose משלבת באוזניות טכנולוגיה בשם Bose AR שתאפשר להשתמש באוזניות בעבור מציאות רבודה AR (ר"ת augmented reality).

אוזניות ה-NCH 700 יגיעו עם חיבור USB-C כשזמן הסוללה שלהן צפוי לעמוד על עד 20 שעות שימוש כאשר טעינה מלאה תיקח כ-2 וחצי שעות, כשבנוסף Bose משלבת בהן טכנולוגיית טעינה מהירה המאפשרת שימוש של 3.5 שעות ב-15 דקות בלבד.

אוזניות ה-Noise Cancelling Headphones 700 החדשות זמינות למכירה מוקדמת במחיר של 400 דולר עם צפי אספקה ב-20 ביוני.

יחד עם אוזניות ה-NCH 700 חברת Bose הציגה גם זוג דגמים עתידיים של החברה, ה-Bose Earbuds 500, אוזניות In Ear נטולות חוטים (TWS) שצפויות להגיע מאוחר יותר ב-2019 ובנוסף את אוזניות ה-Bose Noise Cancelling Earbuds 700 שיגיעו אי שם ב-2020 עם מערכת סינון רעשים מתקדמת.

אוזניות Bose Earbuds 500 (מקור Bose)

אוזניות Bose Earbuds 500 (מקור Bose)

בניגוד לחברות רבות אחרות, Bose ידוע בכך שהיא איננה ממהרת להוציא דגמים חדשים לשוק. דוגמה לכך הן אוזניות ה-QuietComfort 35 הוותיקות שצברו קהל חסידים נאמן. העובדה כי החברה מוכנה לוותר על מותג ה-QuietComfort מראה כי מדובר בדור חדש של אוזניות ונותר רק לראות כיצד הן יתפקדו במציאות.

מקורות
bose
bose
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות