הדמיה המייצגת את עיצובו של ה-Galaxy Note10 (תמונה: Twitter/BenGeskin)

הדמיה המייצגת את עיצובו של ה-Galaxy Note10 (תמונה: Twitter/BenGeskin)

הדלפה: Samsung Galaxy Note 10 יתמוך בטעינה מהירה בהספק של 45 וואט

לפני מספר ימים ניסה לרמוז לנו לראשונה המדליף הסיני Ice Universe על כך שמהירות הטעינה תקבל שדרוג משמעותי עם סדרת ה-Galaxy Note 10, אך נראה כי באותו המועד היה גורם שמנע ממנו לפרסם את הפרטים אותם רצה לכתוב. כעת, בציוץ חדש שפרסם דרך חשבון הטוויטר שבבעלותו גילה לנו המדליף כי ה-Note 10 יציע טעינה מהירה בהספק של 45 וואט.

אומנם, גם את האמירה הזו לא שחרר המדליף בקלות, כשהוא מפרסם תמונה של האמן המפורסם לאונדרו דה וינצ'י ובתחתית התמונה ממוקמות הספרות 101101. את דמותו של דה וינצ'י נוכל לקשר בקלות למכשיר ה-Galaxy Note10 באמצעות העובדה ששם הקוד של המכשיר הוא Da Vinci, ובתרגום הספרות על הבסיס הבינארי לספרות רגילות נגלה כי 101101 הן בעצם 45.

על מנת לומר לנו שמדובר במהירות הטעינה ולא בכמות המגה פיקסלים במצלמה, צירף המדליף סימן של ברק בצידה הימני של התמונה כך שלא נתבלבל בנוגע למטרת הספרות אותן צירף. את האמירה הראשונה אודות השדרוג בזמן הטעינה של המכשיר שחרר Ice Universe לקהל ב-29 במאי, ובאותו יום גילה לנו גם כי ה-Galaxy Note 10 יגיע עם אותו חיישן צילום ראשי הנמצא בסדרת ה-Galaxy S10 הנוכחית.

עוד באותה עת, אמר המדליף שסמסונג לא תשלב את מצלמת הזום אופטי עד פי 5 אותה הציגה לאחרונה ב-Galaxy Note 10, וזו תבצע הופעה ראשונה כנראה באחד ממכשירי סדרת ה-Galaxy A. אודות מראה המכשיר, סיפר לנו שסדרת הנוט הבאה תביא עמה חור מצלמה בודד בחלקו העליון והאמצעי של המסך, זאת לעומת חור המצלמה הבודד או הכפול אותו סמסונג מיקמה בחלקו העליון והימני של המסך בסדרת ה-Galaxy S10.

מקורות
twitter
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות