הודלף: Watch Dogs 3 נקרא Watch Dogs Legion, ניתן לשחק בתור כל דמות ברחוב

| יום שלישי, 4 ביוני 2019, 10:50 | משחקים

המשחק הבא בסדרת Watch Dogs ייקרא Watch Dogs Legion, ויתרחש בלונדון בעתיד הקרוב, בתקופה חשוכה שאחרי הברקזיט (היפרדותה של בריטניה מהאיחוד האירופי). כך עולה מדף מכירה של המשחק באמזון. אם המוכר דייק בפרטים, אזי דף המכירה סיפק נתונים רבים וחדשים אודות המשחק המסקרן. הדף כבר הוסר מאמזון נכון למועד פרסום הכתבה, אך ניתן למצוא צילומי מסך שלו בטוויטר (מצורפים מטה).

לפי הפרטים ברשומה, למשחק יהיה ניחוח דיסטופי. בלונדון, אחרי מהלך הברקזיט, היו שינויים גדולים בחברה, בפוליטיקה ובטכנולוגיה. “לונדון מהווה את הצעד ההגיוני עבור Watch Dogs”, נכתב בתיאור הכביכול-רשמי של המשחק, “זו אחת הערים עם הריכוז הגבוה ביותר של אמצעי אבטחה בעולם, ולכן היא תשתמש כגן המשחקים המושלם”.

אם ניתן לבטוח בפרטים שפורסמו אזי שעולה גם כי ניתן יהיה לשחק בתור כל דמות שתפגשו ברחובות העיר. “כל אינדיבידואל שתפגשו יקבל סט מלא של אנימציות, דיבוב, מאפייני אופי ופרטים ויזאולים המיוצרים ומונחים על ידי מערכות המשחקיות,” נכתב. כנראה שמדובר באלגוריתם כלשהו המייצר דמויות שלכולן סט אנימציות מלא, וניתן להחליף ביניהן.

ההשערה כי המשחק יתרחש בלונדון כבר עלתה בעבר. דיווח מחודש אפריל זכה לבטחון מלא מהאתר Kotatu, שקבע כי מדובר בעובדה מוגמרת. בנוסף, פרטים ממשחקי Ubisoft הודלפו באופן דומה בעבר, על כן לא יהיה זה מפתיע כי מדובר בשגיאה אמיתית של אחד המוכרים באמזון, עם פרטים נכונים שנחשפו בטרם עת. תערוכת E3 נמצאת מעבר לפינה, שם כנראה נזכה סוף סוף לאשש את הדיווחים השונים ולהכיר את Watch Dogs Legions באופן רשמי.

מקורות
PC Gamer
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות