-פרסומת-

שיאומי מציגה טכנולוגיה לשילוב מצלמת סלפי מתחת לתצוגת המסך

| יום חמישי, 6 ביוני 2019, 12:45 | סלולר
תגיות: Xiaomi, שיאומי
מצלמה שיאומי מתחת למסך

תמונה: Wang Xiang / Twitter

מוקדם יותר השבוע חשפו Oppo ו-Xiaomi טיזרים ראשונים לטכנולוגיה שפיתחו אשר תאפשר להן לשלב את מצלמת הסלפי מתחת למסך ללא צורך במגרעות או חורים בתצוגה. הטכנולוגיות החדשות ככל הנראה ישולבו בטלפונים רק בשנה הבאה, אך במספר תמונות שמפרסם Wang Xiang, סגן נשיא בכיר בשיאומי, באמצעות חשבון הטוויטר הרשמי שלו, אנו לומדים כיצד מתכננת החברה ליישם את הטכנולוגיה החדשה.

על פי התיאור בתמונות שפורסמו, הטכנולוגיה של שיאומי תאפשר למצלמת הסלפי המשולבת מתחת למסך לצלם תמונות, כשבעת הצורך, החלק הרלוונטי במסך שמסתיר את המצלמה יהפוך שקוף במהירות, אם כי לא ידוע כמה מהר הדבר יקרה. בדרך זו, יוכל להיכנס אור לחיישן הצילום ולאפשר לתפוס את צילומי הסלפי, וכאשר לא מתבצע שימוש במצלמה, יהפוך חלק זה חזרה לאטום ויאפשר שימוש שוטף במסך ללא הפרעות.

מצלמה שיאומי מתחת למסך

תמונה: Wang Xiang / Twitter

בשיאומי מציינים כי “כיבוי” השקיפות של התצוגה בחלק המסתיר את מצלמת הסלפי מאפשר להסתירה גם כאשר המסך כבוי, כך שלא נוכל לראותה בכלל. יחד עם זאת, מדגישים בחברה כי החלק בתצוגה שהופך שקוף משמש כחלק מעדשות הצילום הנבנות בשכבות, כך שהשילוב החדש יספק יותר אור לעדשה ויפיק תמונות טובות יותר מאלו המוצגות כיום דרך עיצוב החורים בתצוגה בהם משולבות מצלמות הסלפי.

את טכנולוגיות המסך החדשות מציינת שיאומי כי היא מפתחת בעצמה, כאשר אלו יתמקדו בחלק קטן של תצוגה שקופה במסך עם זכוכית שאינה מחזירה הרבה אור ומאפשרת את העברתו לחיישן המצלמה ביתר קלות. מצלמת הסלפי עצמה, כפי שמעידה החברה, תגיע עם חיישן 20 מגה-פיקסל.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
עוד על הכותב
author-image
רונן מנדזיצקי
ronen@gadgety.co.il
עורך ראשי בגאדג’טי. בעל תואר ראשון במדעי המחשב, בעבר עסק בתכנות ובניהול תיקים. אובססיבי במיוחד בנוגע לניסיון הבלתי נגמר להבין כיצד דברים עובדים ומקווה להמשיך ולחקור ללא סוף.
סלולרי: Huawei Mate 20 Pro | מחשב: Apple Macbook Pro
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות