השעון החכם Huami Amazfit Verge 2 ייחשף בקרוב לצד שעונים חכמים נוספים

שעון Amazfit Verge (מקור Huami) שעון Amazfit Verge (מקור Huami)

יצרנית השעונים החכמים Huami, המוכרת בעיקר דרך השותפות שיצרה עם חברת שיאומי (Xiaomi), צפויה להכריז על שעון ה-Amazfit Verge 2 באירוע השקה שיתקיים ביום שלישי, ה-11.6, בסין, ויגיע עם מערכת שבבים מעודכנת ואפשרות לשילוב eSIM עבור חיבור סלולרי ישיר מהשעון.

הדגם החדש ביותר בסדרת שעוני ה-Amazfit וההמשך לדגם ה-Amazfit Verge צפוי להגיע עם מערכת השבבים Wear 3100 של חברת קוואלקום (Qualcomm), כך על פי הטיזרים השונים שאומרים (בתרגום חופשי לעברית) “אני אוהב אותך 3000” (רפרנס ל… אתם יודעים אם אתם צריכים לדעת), כשבנוסף השעון צפוי להוסיף אפשרות ל-eSIM על מנת לאפשר חיבור סלולרי עצמאי לשעון.

בנוסף ל-Verge 2 החדש שיגיע מאוחר יותר החודש, חברת Huami שחררה בחודש הקודם את ה-Amazfit Verge Lite, גרסה מוזלת של ה-Verge הרגיל שמגיעה עם תג מחיר נמוך יותר מהדגם הרגיל של 499 יואן (כ~260 ש”ח) לעומת 799 יואן (כ~416 ש”ח).

כרזות Amazfit Verge 2 (מקור gizchina)
כרזות Amazfit Verge 2 (מקור gizchina)

לפי Huang Wang, מנכ”ל Huami, החברה צפויה להשיק כ-10 שעונים חכמים חדשים בטווח מחירים שנע בין 299 יואן (כ~155 ש”ח) ועד 2000 יואן (כ~1041 ש”ח), כשהאחרון צפוי להיות המחיר לשעון ה-Verge 2 בגרסת ה-eSIM.

בין הדגמים הצפויים ניתן יהיה למצוא את ה-Amazfit BIP 2, דגם ההמשך ל-BIP של החברה שהציע זמן סוללה ארוך במיוחד, מסך צבעוני ו-GPS מובנה למעקב אחרי פעילויות כושר.

שעון Amazfit BIP 2 (מקור gizmochina)
שעון Amazfit BIP 2 (מקור gizmochina)

Mi Band 4

יחד עם אירוע ההשקה של Huami, גם חברת שיאומי צפויה להציג את רצועת הכושר החכמה שלה, ה-Mi Band 4, ב-11.6, כשהיא תחליף את רצועת ה-Mi Band 3 הפופולרית של החברה. בהתאם למידע שידוע לנו כיום הרצועה תגיע עם מסך צבעוני, סוללה גדולה יותר של 135mAh ואפשרות ל-NFC.

מחיר ה-Mi Band 4 צפוי לעמוד על כ-499 יואן (כ~259 ש”ח) לגרסת ה-NFC ובין 200 ל-300 יואן (104~156 ש”ח) לגרסה הרגילה.

כרזת Mi Band 4 (מקור gizmochina)
כרזת Mi Band 4 (מקור gizmochina)

השעונים ורצועות הכושר החכמים של שיאומי ו-Huami שהשקתם תגיע מאוחר יותר החודש צפויים לעזור לחברה לשמור על נתח השוק הגבוה שלה בתחום האביזרים הלבישים. נותר לחכות ולראות איזה דגמים נוספים מלבד אלו הידועים לנו כיום יציגו שתי החברות.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים