שובר קופות: אלאדין הכניס יותר מחצי מיליארד דולר במכירות כרטיסים

אלאדין (תמונה: דיסני, באדיבות פורום פילם) אלאדין (תמונה: דיסני, באדיבות פורום פילם)

דיסני ממשיכה לחזק את האחיזה שלה בראש טבלת המכירות הקולנועית לשנת 2019. החידוש הקולנועי ל”אלאדין” (Aladdin) בכיכובו של הג’יני וויל סמית’ (Will Smith) מתקרב לסוף השבוע השלישי שלו, והוא צפוי לחצות את קו חצי מיליארד הדולר בכרטיסים במהלך היום.

אם נדייק, הוא כבר מכר כרטיסים ב-203.1 מיליון דולר באמריקה, ועוד 293.1 מיליון דולר בשאר העולם, עם סך של 496.2 מיליון דולר גלובליים. כאמור, אם לא יקרה אסון גלובאלי שיגרום לכל בתי הקולנוע להיסגר היום לפתע, נראה אותו מגיע אל מעבר ל-500 מיליון דולר במכירות כרטיסים עוד היום.

כרטיסי קולנוע ל”אלאדין” הם הנמכרים ביותר בארה”ב בשבוע האחרון. זה כשלעצמו לא מפתיע, אך הנתון הבולט באמת הוא ש”אלאדין” התברג כסרט השלישי המוכר ביותר השנה, והוא עוד לא סיים למכור. במקום השני, אם תהיתם, נמצא “קפטן מארוול“, ובמקום השלישי “הנוקמים: סוף המשחק“.

כמו שקרה לא פעם בעבר, אך יותר מבכל שנה אחרת, דיסני ממשיכה להתחרות בעצמה – נכון לעכשיו, אין תרחיש שבו היא לא מנצחת במכירות עד סוף השנה, וזה אפילו בלי לספור את ההכנסות של פוקס, איתה דיסני התמזגה לאחרונה בעסקה ששוויה נאמד ב-71 מיליארד דולר.

המכירות של “אלאדין” צפויות להמשיך לרדת בהדרגה, ויתכן שהוא לא יגיע למיליארד הדולר הנכספים – אך הוא ללא ספק עשה את שלו, ויש שיגידו הרבה מעל למצופה.

השוואת מפרטים