גל גדות נוצצת וצבעונית מתמיד בפוסטר ראשון של “וונדר וומן 1984”

וונדר וומן 1984 וונר וומן, גל גדות, מתוך “וונדר וומן 1984” (מקור: טוויטר)

סרט ההמשך של וונדר וומן בכיכובה של גל גדות, “וונדר וומן 1984“, יצא לאקרנים רק בעוד כשנה ולשמחתנו זה לא עוצר את הבמאית החוזרת פטי ג’נקינס לחשוף פוסטר ראשון. התמונות שנחשפו מהסט היו צבעוניות במיוחד וכפי שתוכלו לראות הפוסטר החדש ממשיך את המגמה. יש אפילו שיטענו להשראה קלה מהסרט “תור: ראגנארוק” שהיה גם כן אחד מסרטי הקומיקס היותר צבעוניים של השנים האחרונות.

מאז התחילו הצילומים של “וונדר וומן 1984” לפני כשנה, לא זכינו ליותר מידי פרטים חדשים על העלילה. אנחנו יודעים כמובן שהסרט יתרחש בשנת 1984, גל גדות תחזור לככב בתפקיד וונדר וומן וכריס פיין בתפקיד סטיב טרבור – זאת למרות שהיה על גבי מטוס שהתפוצץ לחתיכות 40 פלוס שנה קודם לכן. את המרשעת התורנית תשחק קריסטן וויג, יוצאת SNL (סטרדיי נייט לייב), המוכרת בעיקר מתפקידיה הקומיים ותגלם את הנמסיס של וונדר וומן – צ’יטה.

“וונדר וומן 1984” יצא לקולנוע ב-5 ביוני 2020 ואנחנו בציפייה לראות את גל גדות כדמות שהצליחה להיות מזוהה איתה שוב. קטעים ראשונים מהסרט קיווינו לראות בכנס “קומיק קון 2019” בסן דייגו, אך לצערנו לצד חשיפת הפוסטר סטודיו “האחים וורנר” (שבבעלותו DC Comics) הודיע שהם יוותרו על ביתן H השנה, הידוע כבימה המרכזית של הכנס. הדבר שאומר שבשלב הנוכחי לא נזכה לשמוע פרטים חדשים על הדמויות האהובות, כולל וונדר וומן, סופרמן, אקווה-מן וכמובן הבאטמן החדש שלוהק השבוע.

השוואת מפרטים